Hoskinson: Cardano (ADA) 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşabilir

Hoskinson: Cardano (ADA) 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşabilir

Paylaş
Hoskinson: Cardano (ADA) 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşabilir

Cardano’nun kurucularından Charles Hoskinson, katıldığı yeni bir soru-cevap etkinliğinde kendisine yönelten bazı soruları yanıtladı.

Hoskinson bu etkinlik sırasında Cardano’nun mevcut durumundan ve gelecekte planladıkları bazı projelerden bahsetti.

Cardano’nun Geleceği

Charles Hoskinson konu hakkında yaptığı açıklamalarda Cardano için önümüzdeki birkaç ay içerisinde oldukça büyük planları olduğunu söyledi.

Hoskinson kripto paraların dünyanın her yerinde, isteyen herkes tarafından kullanılabileceğini belirtti. Bunun kripto paraları diğer pek çok varlıktan ayrı kıldığını söyleyen Hoskinson ayrıca Cardano’nun (ADA) da en iyi kripto paralardan biri olduğuna inanıyor.

Önümüzdeki aylarda Cardano’yu geliştirmeye devam edeceklerini söyleyen Hoskinson, her şeyden önce Cardano’yu bu yıl sonuna dek tamamen merkezsiz hale getireceklerini vurguladı.

Hedef 1 Milyar

Hoskinson kendisine yöneltilen sorulara verdiği yanıtlarda Cardano’nun 2020’de büyük bir atılım yapabileceğini söyledi.

Cardano için yeni imaj çalışmaları hazırladıklarını söyleyen Hoskinson, ADA’nın 2020’de oldukça iyi bir yıl geçirebileceğini düşünüyor. Öyle ki Hoskinson’a göre eğer her şey yolunda gider ve ideal şartlar sağlanırsa, Cardano önümüzdeki yıllarda dünya genelinde 1 milyar kullanıcıya ulaşabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap