“Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Tabanları Bekliyor!

“Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Tabanları Bekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: “Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Tabanları Bekliyor!

Bitcoin (BTC) 40 bin dolara yaklaştıkça, analistler sıradaki kritik direnç seviyelerini arıyor. Twitter analistlerinden Capo, daha yüksek seviyelerden önce 30 bin dolar civarına bir düzeltme beklediğin paylaştı. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

“Bitcoin 30 bin dolara geri çekilebilir”

239.000 takipçili Capo, ilk başta Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için “nihai bir teslimiyetin” yaklaşabileceğini söylüyor. Gizemli analist, Bitcoin’in geçen hafta bir miktar esneklik göstermesine rağmen, 30.000 doların altında son bir aşağı yönlü hareketin temel oluşturmaya devam ettiğini söylüyor. Capo’ya göre, BTC’nin kısa süreliğine 30 bin doların altına düşmesi muhtemel, ancak traderlar çok daha düşük seviyelere hazırlıklı olmalı. Önceki analizlerinde de bu seviyelere işaret eden Capo, çoğu BTC boğasının çöküşü hafife aldığı Mart 2020’deki teslimiyete atıfta bulunuyor:

BTC’de nihai kapitülasyon mumu olacak. Ana senaryo 28.000 – 30.000 dolar arasında kalıyor, ancak yeterli tasfiye varsa fitilin daha da düşmesini bekleyebiliriz. Dikkat olmalı. Her şeye hazırım.

Ulaş Utku Bozdoğan: “Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Tabanları Bekliyor! 1

Bitcoin (BTC) için yükseliş hissi piyasaya geri dönerken, kripto analisti en kötüsüne hazırlandığını söylüyor ve 20 bin doların altında potansiyel bir düşüşün haritasını çıkarıyor. Aşağıda grafik, 18 bin dolara uzanan Bitcoin düzeltmesini gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: “Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Tabanları Bekliyor! 2

Analist BTC boğaları için kritik seviyeleri belirliyor

Capo ayrıca, boğaların Bitcoin’in trendini döndürmesini zorlaştırabilecek birkaç faktöre de dikkat çekiyor:

Çünkü SPX (S&P500) çok kötü görünüyor, DXY (ABD dolar endeksi) yükseliş gösteriyor ve boğalar bunun dip olduğunu düşünüyor ve iki gün içinde 50 bin dolara gideceğimizi düşünüyor.

Son olarak Capo, Ethereum’a bakarak, ETH’nin yalnızca 1.800 dolar seviyesine ulaştığında bir sıçramaya hazır olacağını söylüyor:

Güçlü dirençten reddedildikten sonra bir sonraki hedef 1.800 dolar. Oradan bir sıçrama bekliyorum.

  • Bu, yazı yazılırken mevcut fiyatlardan %31’den fazla uzakta.
Ulaş Utku Bozdoğan: “Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Tabanları Bekliyor! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap