Google Cloud’dan Yeni Polygon Atılımı

Google Cloud’dan Yeni Polygon Atılımı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Google Cloud’dan Yeni Polygon Atılımı

Google Cloud, Blockchain bölümündeki atılımlarına devam ediyor.

Google Cloud, yeni açıklamasında ekosistemin gelişimi için Polygon ağını destekleyeceğini açıkladı. Google Cloud ve Polygon Labs, Polygon düğümlerinin dağıtımını ve idaresini kolaylaştırmak ismine iş birliği yapacak.

Google Cloud, Ekosistem Gelişimi için Polygon’u Destekleyecek

Google, ekosistem gelişimi ve benimsenmesinin artırılması için Polygon ile iş birliği yapacak. İki firma bugün iş briliğine dair bir açıklama yaptı. Ortak çalışmanın bir modülü olarak, Google Cloud’un Blockchain Node Engine’i Polygon’u destekleyecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Google Cloud’dan Yeni Polygon Atılımı 1

Google Cloud’un Web3’ün gelişimi için Blok Zinciri Düğüm Motoru, Google Cloud ve Polygon Labs tarafından Perşembe günü duyurulan çok yıllı stratejik ittifakın bir modülü olarak Polygon’u destekleyecek.

Hareket, geliştiriciler için Polygon düğümlerinin dağıtımını ve idaresini kolaylaştırmayı hedefliyor. Bununla birlikte, Polygon ekosisteminin benimsenmesini artırmayı amaçlıyor.

Bir Google Cloud sözcüsüne nazaran Blockchain Düğüm Motoru esasen Ethereum’u destekliyor ve birebir vakitte Solana’yı birinci defa geçen Kasım ayında duyurulan bir hareketle entegre etmek için çalışıyor.

Polygon Labs’ın kurucu ortağı Brendan Farmer husus hakkındaki açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Google Cloud altyapısı, talep arttıkça süreçlerin süratli ve fiyatların düşük kalmasını sağlamak için teknolojiyi daha süratli ölçeklendirmeye yardımcı olacak.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap