Google Bard, Shiba Inu’nun Bitcoin’in yarıya indirilmesi ve Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle yükseleceğini öngörüyor

Google Bard, Shiba Inu’nun Bitcoin’in yarıya indirilmesi ve Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle yükseleceğini öngörüyor

Paylaş
BTC Piyasası: Google Bard, Shiba Inu’nun Bitcoin’in yarıya indirilmesi ve Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle yükseleceğini öngörüyor

Google (NASDAQ:GOOGL) Bard, yaklaşan Bitcoin yarılanması olayına bağlı olarak Shiba Inu (SHIB) için değerli bir ralli öngördüğünden kripto para piyasası beklentiyle dolup taşıyor. Analistler, çoklukla Bitcoin’in piyasa performansından etkilenen altcoin’i yakından izliyor. İddialar, Bitcoin’in yarılanmasının akabinde 100.000 $ düzeyine ulaşması halinde SHIB’nin %433,29’luk bir artışla 0,00005564 $ düzeyine çıkabileceğini gösteriyor. Bitcoin’in 250.000$’a ulaşması durumunda ise SHIB %1.233’lük şaşırtan bir artışla 0,00013856$’a yükselebilir.

Shiba Inu’yu çevreleyen coşku sadece Bitcoin ile olan korelasyonuna dayanmıyor. Köpek temalı kripto para ünitesinin potansiyeli, süreç yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmış teknolojik bir yükseltme olan Shibarium’un beklenen lansmanı ile de besleniyor. Bu gelişme, SHIB’nin büyüme beklentilerine katkıda bulunarak hem yatırım hem de kullanım çekmeye hazırlanıyor.

Dahası, Shiba Inu’nun cazibesi, kıtlığını ve hasebiyle yatırımcılar ortasında algılanan pahasını artırmayı amaçlayan devam eden bir token yakma kampanyası ile daha da güçlenmektedir. Bu cins stratejik teşebbüsler, geçmişteki meme coin rallilerini anımsatmaktadır ve bu kilometre taşları yaklaştıkça Shiba Inu’ya olan ilginin ve bedelin artacağı yeni bir periyoda işaret edebilir.

Bu makale yapay zekanın takviyesiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Kaide ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap