GoArt Metaverse takımı çalışmalarıyla öne çıkıyor!

GoArt Metaverse takımı çalışmalarıyla öne çıkıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: GoArt Metaverse takımı çalışmalarıyla öne çıkıyor!

Türkiye’nin önde gelen blockchain etkinliklerinden biri olan İstanbul Blockchain Week’in Silver kategoride resmi sponsoru GoArt Metaverse oldu. GoArt Metaverse grubu, aktiflikte yapacakları değerli iç görülere sahip sunumların yanı sıra iştirakçileri eğlenceli bir “sanal hazine avı” aktivitesine davet ediyor.

Kripto para ve blokzincir teknolojileri alanında önde gelen etkinliklerden İstanbul Blockchain Week, 22 – 23 Ağustos 2023 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek. Aktiflik, kripto topluluğu, teknoloji başkanları, yatırımcılar ve meraklılar için değerli bir buluşma platformu sunacak. Dünyanın dört bir yanından gelen uzmanların yeni bahisleri, eğilimleri ve inovasyonları ele alacağı aktiflik, kripto para üniteleri, blokzincir teknolojisi, merkezi olmayan uygulamalar, dijital varlık idaresi ve daha pek çok mevzuda oturumlar, panel tartışmaları ve atölye çalışmalarını içerecek.

GoArt Metaverse Kurucu ve CEO’su Burak Soylu ve Chief Strategy Officer İlker Zorluoğlu görüşlerini belirtti

Etkinlik kapsamında GoArt Metaverse Kurucusu ve CEO’su Burak Soylu ile GoArt Metaverse CSO’u İlker Zorluoğlu konuşmacı olarak yer alacaklar. Burak Soylu, “Hype’ın ötesi: Sürdürülebilir bir Metaverse oluşturmak” başlıklı oturumunda, Metaverse kavramının yalnızca süreksiz bir popülerlik ve heyecan kaynağı olmanın ötesine geçerek, uzun vadeli yarar sağlayan ve geleceğin teknolojisi olan bir yapı haline nasıl getirilebileceğine odaklanacak.

GoArt Metaverse’te Eğlenceli ve Ödüllü Hazine Avı Etkinliği

Etkinliğin heyecan verici bir kesimi olarak iştirakçiler ortasında bir Treasure Hunt (Hazine Avı) gerçekleşecek. Yarışmacılar GoArt Metaverse uygulaması üzerinde AR teknolojisiyle aktiflik alanına dağıtılmış sanal puanları toplayarak ödül kazanma fırsatı bulacaklar.

Üniversitelilere Yönelik Univechain İş Birliği

GoArt Metaverse, Univechain iş birliği ile üniversite öğrencilerine gerçek dünyadan yararlar sunmayı amaçlıyor. Bu iş birliği sayesinde üniversite öğrencilerine dayanak olmak emeliyle, yemek ikram çekleri, Bilet Dükkanı’ndan 500 TL’lik indirim üzere avantajlar sağlanacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap