Genesis arabuluculuk süreci hakkında açıklama yaptı

Genesis arabuluculuk süreci hakkında açıklama yaptı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Genesis arabuluculuk süreci hakkında açıklama yaptı

İflas eden kripto para şirketi Genesis, arabuluculuk sürecinin yakında sonlanacağını lisana getirdi.

Genesis tarafından arabuluculuk süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Şirket arabuluculuk sürecinin yakında sona ereceğini söyledi.

Genesis, arabuluculuk sürecinin yakında sona ereceğini söyledi

İflas eden kripto kredi kuruluşu Genesis Küresel Holdco LLC, alacaklılarla arabuluculuğunun son defa uzatıldığını açıkladı. Şirketin avukatı, önümüzdeki iki hafta içinde kıymetli ilerleme kaydedilmezse arabuluculuğun daha fazla uzatılamayacağını belirtti. Bu nedenle, görüşmelerin 16 Ağustos’a kadar tamamlanması gerektiği ortaya çıkıyor.

Genesis, ana şirket Digital Currency Group ve Gemini Trust Co. dahil olmak üzere kilit paydaşlarla arabuluculuk yapmaktadır. Lakin, teminatsız alacaklılardan oluşan resmi komite, DCG tarafından desteklenen iflas çıkış planını reddetmiştir. Şirket şu anda bu planı kurtarmak için arabuluculuk sürecini yürütmektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Genesis arabuluculuk süreci hakkında açıklama yaptı 1

Eğer taraflar 16 Ağustos’a kadar bir mutabakata varmazsa, Genesis belli değişikliklere tabi olarak mevcut iflas planında ilerleyeceğini belirtti. Arabuluculuk, şirketin iflas sürecini tamamlamasını engelleyen son pürüzlerden biri olarak görülüyor.

Şirketin avukatı, tarafların bir muahedeye “çok yakın” olduklarını lakin daha evvel de misal halde düşündüklerini kabul etti. Bu durum, Genesis’in finansal durumunu çözmek ve iflas sürecini tamamlamak için hala belirsizliklerle karşı karşıya olduğunu göstermektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap