Genesis Alacaklıları Arabulucuya Gidecek

Genesis Alacaklıları Arabulucuya Gidecek

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Genesis Alacaklıları Arabulucuya Gidecek

İflas etmiş kripto borç verici Genesis‘in alacaklıları arabulucuya gidiyor.

Geçtiğimiz günlerde şirket tarafından verilen teklif alacaklılarca kabul edildi. Böylece alacaklılar ile şirket orta noktada buluşmak için bir arabulucuya gidecek.

Genesis ve Alacaklılar Masaya Oturacak

İflas etmiş kripto para kredi kuruluşu Genesis Küresel Holdco LLC ve bir alacaklı küme , şirketin ana şirketi Digital Currency Group tarafından desteklenen önerilen bir iflas çıkış planını konuşmak için bir arabulucuyla görüşmeyi kabul etti .

Genesis ve alacaklı kümesi 30 günlük arabuluculuk sürecine girecek. Taraflar 8 Mayıs’tan evvel iki arabuluculuk oturumu istedi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Genesis Alacaklıları Arabulucuya Gidecek 1

Genesis avukatı Sean O’Neal yaptığı açıklamada, kripto borç vericinin önerilen tekrar yapılandırma muahedesine karşı çıkan teminatsız alacaklılar komitesi de dahil olmak üzere 30 günlük bir arabuluculuk periyodu kabul ettiğini söyledi. O’Neal, Genesis’in 8 Mayıs’tan evvel iki değerli bir arabuluculuk oturumu düzenlemeyi hedeflediğini söyledi. Arabuluculuk sona erdiğinde muahedenin kesin kaideleri da kamuoyuna açıklanacağını da belirtti.

Genesis ve komitenin hala tartışmaları denetleyecek bir arabulucu seçmesi gerekiyor. O’Neal, Yargıç Sean Lane’e, bir arabulucular listesi için çalışmaya başladıklarını ve bir arabulucu seçildiğinde mahkemeye süreci özetleyen bir bilgi sunacaklarını söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap