Geçtiğimiz Hafta (14-20 Mart) Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Geçtiğimiz Hafta (14-20 Mart) Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Paylaş
BTC Piyasası: Geçtiğimiz Hafta (14-20 Mart) Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 14-20 Mart 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) Pylon Protocol (MINE), STEPN (GMT), ApeCoin (APE), Lido for Solana (STSOL) ve ICHI (ICHI) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Pylon Protocol (MINE)
  • STEPN (GMT)
  • ApeCoin (APE)
  • Lido for Solana (STSOL)
  • ICHI (ICHI)

Pylon Protocol (MINE): Pylon Protokolü, Terra üzerine kurulu getiri yönlendirmesiyle desteklenen bir DeFi tasarruf ve ödeme ürünleri paketidir.MINE, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 14 Mart 2022 tarihinde 0.0981 dolarla ulaştı.

STEPN (GMT): STEPN, sağlık ve fitness uygulamasıdır. STEPN, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 18 Mart 2022 tarihinde 0.842 dolarla ulaştı.

ApeCoin (APE): Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club NFT topluluğunu içeren ekosisteminin kendi tokenidir. ApeCoin, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 18 Mart 2022 tarihinde 16.93 dolarla ulaştı.

Lido for Solana (STSOL): Lido for Solana, Solana blok zinciri için Lido-DAO tarafından yönetilen bir staking protokolüdür. Lido for Solana, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 19 Mart 2022 tarihinde 97,36 dolarla ulaştı.

ICHI (ICHI): ICHI, herhangi bir topluluğa 1 (oneToken) değerinde markalı dolar vermek için özelleştirilmiş bir DAO olan Merkezi Olmayan Para Otoritesidir (DMA). ICHI, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 19 Mart 2022 tarihinde 41.70 dolarla ulaştı.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap