FTX, Galaxy Digital’den yardım istiyor!

FTX, Galaxy Digital’den yardım istiyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: FTX, Galaxy Digital’den yardım istiyor!

FTX, kripto varlıklarını yönetmeye yardımcı olması için Galaxy Digital ile çalışma müsaadesi istediğini belirtti.

Çarşamba günü geç saatlerde yapılan bir davada FTX, makul dijital varlıklarla ilgili yatırım yöneticisi hizmetleri sağlayacağını belirtti. Nisan ayında 7,3 milyar dolarlık nakit ve kripto varlığı kurtardığını açıklayan borsa, şimdilerdeyse Galaxy Asset Management’ten yardım istiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: FTX, Galaxy Digital’den yardım istiyor! 1

Galaxy Digital’e övgü dolu sözler

Şu anda John Ray III’ün idaresi altında olan FTX, Galaxy Digital’in daldaki tecrübesi üzerinde durarak şirket hakkında âlâ nitelikli, ticaret hizmetlerine uygun maliyetli ve verimli formunda sözler kullandı. Borsa yapmış olduğu müracaatta, Galaxy’den umduğu hizmetlerin bir listesini özetledi. Bunlar ortasında kripto dahil çok çeşitli finansal araçların satın alınması, satılması, takas edilmesi, kullanılması, yönetilmesi, stake edilmesi, tutulması, takas edilmesi, dönüştürülmesi ve ticareti yer alıyor.

Anlaşmaya nazaran FTX, Galaxy’ye belli maliyetler için geri ödeme yapmanın yanı sıra şirkete hem riskten korunma fiyatı hem de tasfiye fiyatı ödeyecek. Ticaret faaliyetleri için Galaxy Digital’in çeşitli hizmetlerinden yararlanmak isteyen FTX, bu hususla ilgili çalışamalarını kararlı bir halde sürdüreceğini tabir etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap