Friendtech, NBA oyuncuları ve e-Spor kadrolarından güç buluyor!

Friendtech, NBA oyuncuları ve e-Spor kadrolarından güç buluyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Friendtech, NBA oyuncuları ve e-Spor kadrolarından güç buluyor!

Kripto sanayisine damga vuran Friendtech’e NBA oyuncusu Grayson Allen ve e-Spor ekibi FaZe Clan’dan dayanak geldi.

Coinbase’in katman-2 ağı olan toplumsal tokenizasyon platformu Friendtech‘e olan ilgi artıyor. DefiLlama’nın paylaştığı datalar ışığında 1,2 milyon dolardan fazla süreç fiyatı elde eden Friendtech, bu mevzuda Bitcoin ve Uniswap ağını geride bıraktı. Kısa bir müddette 60.000’den fazla kullanıcıyı aşan platform, ünlü isim ve şirketlerle gündeme gelmeye devam ediyor. NBA oyuncusu Grayson Allen ve FaZe Clan kurucu ortağı Richard Bengston, furyaya katılan isimler ortasında yer aldı.

Friendtech furyası giderek büyüyor

Kripto fenomenleri haricinde öteki ünlülerinde yavaş yavaş iştirak gösterdiği Friendtech, tüm bilgiler ile öne çıkıyor. Süreç ve kullanıcı sayısı bakımından adeta patlama yapan platform, toplumsal metrikler ile de isminden kelam ettiriyor. Google Trends’teki “Friendtech” sözü, 100 puana ulaşak tepe yapmış durumda.

NFT’nin görkemli devirlerindeki ünlü akımı, bu sefer de Friendtech ile kendisini gösterecek üzere duruyor. NBA’de yer alan Grayson Allen ve e-Spor ekibi FaZe Clan’ın kurucusu Richard Bengston, Friendtech’e dahil olan yeni isimler oldu. Sadece kripto ekosisteminde değil, global de ün yapmış pek çok farklı kişi Friendtech’e yönelmeye devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap