Friend.tech çılgınlığı: Uniswap ve Bitcoin ağını solladı!

Friend.tech çılgınlığı: Uniswap ve Bitcoin ağını solladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Friend.tech çılgınlığı: Uniswap ve Bitcoin ağını solladı!

Yakın vakitte piyasaya sürülen merkeziyetsiz ağ Friendtech, 24 saat içinde 1 milyon doların üzerinde süreç fiyatı elde etti.

Coinbase takviyeli katman-2 ağı Friendtech, kripto sanayisinde büyük bir çıkış yaptı. Merkeziyetsiz bir toplumsal ağ olan Friendtech, son 24 saatte 1 milyon doları aşkın süreç fiyatı elde etti. Uniswap ve Bitcoin ağı dahil olmak üzere, ekosistemdeki birçok esaslı ismi geriden bırakan FriendTech, adeta bir furya başlattı.

BTC Piyasası: Friend.tech çılgınlığı: Uniswap ve Bitcoin ağını solladı! 1

Yatırımcıların ilgi odağı haline geldi

Kullanıcıların, istedikleri şahısların toplumsal medya profillerinin tokenize hale getirip, ticaretini sağlayan Friendtech, piyasayı kasıp kavuruyor. DeFiLlama tarafından yayımlanan datalara nazaran Friendtech, lansmandan bu yana 1 milyon doların üzerinde süreç fiyatı kazandı. Platformda 650.000’i geçik süreç yapıldı. Ayrıyeten, 60.000’den fazla kullanıcı yer alıyor. Çok kısa müddette bu datalara ulaşan Friend.tech, kesimin gündemine oturdu.

Türkiye çapında incelediğimizde ise, birçok fenomenin Friendtech’te yer alıyor olması, ülkedeki yatırımcı kitlesinin de ilgisini beraberinde getirdi. Paradotor ve Crypto Kemal üzere ünlü isimler, Friendtech ile ilgili toplumsal medya paylaşımlarıyla öne çıktı. Platform, şimdi çok yeni olmasına karşın yalnızca Türkiye pazarında değil, küreselde de bir yankı yaratmış halde.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap