Friend.Tech bir düzmece mi? Analistler konuştu!

Friend.Tech bir düzmece mi? Analistler konuştu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Friend.Tech bir düzmece mi? Analistler konuştu!

Kripto dünyasını kasıp kavuran Friendtech, eleştirmenlerin reaksiyon ve ikaz yağmuruna tutuldu.

Merkeziyetsiz toplumsal tokenizasyon platformu Friendtech, şu sıralar gündeme oturmuş durumda. Coinbase katman-2 ağı olan Friendech, ağ gelirleri bakımından BTC ve Uniswap’i geride bırakarak dikkatleri çekti. Platform, çok kısa bir müddette 1,2 milyon doları geçik gelir elde ederek, 60.000’den fazla kullanıcıya ulaştı. Ama bu furyayı pahalandıran eleştirmenler, sistemin devam edebilirliğine 6-8 hafta bir mühlet tanıdı.

“FriendTech trendi çok kısa sürebilir”

Kripto para piyasasına yönelik paylaşımlarıyla öne çıkan Yazan isimli bir kullanıcı, Friendtech çılgınlığı hakkındaki görüşünü belirterek, 6-8 hafta mühlet zarfına değindi. Platformla ilgili pay ve öbür varlıkların çok süratli artış gösterdiğini söz eden tanınan isim, sistemin makûs bir piyasa mekaniğine sahip olduğunu belirtti. Friendtech’teki bu furyanın 6-8 hafta sürebileceğini lisana getiren fenomen, ikaz niteliğindeki toplumsal medya paylaşımlarına devam ediyor.

https://twitter.com/0xCygaar/status/1693030028123005305

Bir diğer fenomen isim Cygaar, Friendtech’e ilişkin bilgi tahlili yaptı. Pay fiyatları ve arzı karşılaştıran Cygaar, ortada bir dengesizlik olduğunu tabir etti. Ayrıyeten ayı piyasasında olduğumuzu vurgulayan tanınan isim, platformun şimdilik bir kar fırsatı olarak görüldüğünü, çok kısa müddette heyecanını kaybedeceğini belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap