Florida Valisi, Kripto Konusunda Açıklamalar Yaptı

Florida Valisi, Kripto Konusunda Açıklamalar Yaptı

Paylaş
BTC Piyasası: Florida Valisi, Kripto Konusunda Açıklamalar Yaptı

Florida Valisi Ron DeSantis, ABD lideri Joe Biden’ın kriptodan kurtulmak istediğini söyledi.

Kripto konusunda açıklamalarıyla gündeme gelen Florida valisi yeni kelamlar söyledi. Vali, Joe Biden’ın kriptoya olan bakış açısı hakkında bilgiler verdi.

Florida Valisi’nden Tezli Biden Açıklaması

Gelecek yılki seçimlerde mümkün bir lider adayı olan Florida Valisi Ron DeSantis, ‘kriptodan kurtulmak isteyen’ beşerler olduğunu tez etti. DeSantis bu hafta eyalette merkez bankası dijital para ünitelerini (CBDC) yasaklama yasasının yol kat ettiğini söyledi.

Florida Valisi Ron DeSantis, Sunshine eyaletinin yakında rastgele bir merkez bankası dijital para ünitesine (CBDC) karşı harekete geçeceğini ve milletvekillerinin “önümüzdeki birkaç hafta” içinde masasında olabilecek maddelerle ilerlediğini söyledi.

BTC Piyasası: Florida Valisi, Kripto Konusunda Açıklamalar Yaptı 1

DeSantis 2 Mayıs’ta düzenlediği basın toplantısında “Florida, merkez bankası dijital para ünitesi (CBDC) fikrini reddediyor” dedi.

Gelecek yılki seçimlerde mümkün bir lider adayı olarak geniş çapta kabul gören DeSantis, daha evvel Lider Joe Biden’ı teknolojiyi “gözetim ve kontrol” için gözetlemekle suçlamıştı. Eyalette merkezi dijital para ünitelerini yasaklayacak maddeyi birinci olarak Mart ayında duyurulmuştu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap