Flashbots, son yatırımla birlikte unicorn oldu

Flashbots, son yatırımla birlikte unicorn oldu

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Flashbots, son yatırımla birlikte unicorn oldu

Flashbots, risk sermayesi firmaları ve öteki Blockchain firmalarının yatırımları ile 60 milyon dolar fon topladı.

Flashbots’un aldığı 60 milyon dolarlık yatırım ile unicorn statüsüne ulaştı. Şirket, birden fazla Blockchain ve yatırım firmasından fon topladı.

Flashbots, 60 milyon yatırımın akabinde unicorn statüsüne ulaştı

Ethereum altyapı hizmeti olarak çalışan bir startup olan Flashbots, hem risk sermayesi firmalarından hem de başka Blockchain alanındaki oyunculardan 60 milyon dolarlık bir yatırım topladı. Bu yatırım ile şirketin değerlemesi yaklaşık 1 milyar dolar oldu.

Şirket, 21 Temmuz’da Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’na yaptığı müracaatta, 30.4 milyon dolarlık bir yatırımın tamamlandığını bildirdi. Yakın gelecekte daha fazla SEC müracaatının açıklanması bekleniyor ve bu da toplam yatırım ölçüsünün artabileceğini gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flashbots, son yatırımla birlikte unicorn oldu 1

Flashbots, Suave isimli bir platformun geliştirilmesine yatırım yapacak. Bu platform, kullanıcıların Blockchain‘de daha ucuz ve daha özel süreçler yapmasını sağlayacak.

Girişimin maksadı, Ethereum blok zincirini çalıştıran doğrulayıcılara bloklar önererek süreç süreçlerini optimize etmektir. Şirketin yatırımcıları ve ortakları ortasında risk sermayesi firmaları, Layer-2 ağları, melek yatırımcılar, merkezi olmayan borsalar ve uygulamalar yer alıyor.

B Serisi yatırım çeşidinin tamamlanması, Flashbots’un tek boynuzlu at statüsüne ulaşmayı hedeflediği raporunu doğruluyor ve teşebbüse Paradigm üzere kıymetli yatırımcıların dayanak verdiği belirtiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap