First Republic Bank’ın Önünde Şiddetli Bir Periyot Var

First Republic Bank’ın Önünde Şiddetli Bir Periyot Var

Paylaş
BTC Piyasası: First Republic Bank’ın Önünde Şiddetli Bir Periyot Var

Son periyotta sıkıntılar yaşayan First Republic Bank, Fed’den yaptırım uygulanmaması için bir çıkış arıyor.

Sıkıntılı bankalara yeni olarak eklenen First Republic Bank, Fed‘den borç almaya çalışıyor. Fakat FDIC’nin şirketin notunu düşürmesi durumunda Fed’den yaptırım atılımı gelebilir.

First Republic Bank Zorda

First Republic Bank, yeni yatırımcılar çekmek ve sıkıntılarını çözmek için gayretlerine devam ediyor. Bununla birlikte, ABD’deki banka düzenleyicileri sıkıntılı firmanın Federal Rezerv kredi imkanlarına erişimini engelleyebilecek bir hareket olan First Republic Bank‘a ait özel değerlendirmelerini düşürme mümkünlüğünü değerlendiriyorlar.

BTC Piyasası: First Republic Bank’ın Önünde Şiddetli Bir Periyot Var 1

First Republic Bank mali meselelerine bir tahlil bulmak ve yeni yatırımcılar çekmek için çaba veriyor. Bu süreçte FDIC, bankaya mali durumunu destekleyecek özel bir mutabakat üzerinde muahedesi için vakit tanıdı. Lakin üst seviye yetkililer, Fed’in iskonto penceresinden ve acil durum tesisinden dayanak almasını sınırlayabilecek Camels notu da dahil olmak üzere bankanın notunun düşürülüp düşürülmeyeceğini pahalandırıyor.

First Republic haftalardır bir kurtarıcı arıyor. Hissedarlardan sermaye artırımı ya da varlık satışına yönelik rastgele bir adım şimdi gelmedi. FDIC’nin bankayı bilançosunu desteklemek için rastgele bir adım atmaması konusunda uyardığı söyleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap