Fantom, Toplam Kilitli Bedelde Binance Smart Chain’i Geride Bıraktı

Fantom, Toplam Kilitli Bedelde Binance Smart Chain’i Geride Bıraktı

Paylaş
BTC Piyasası: Fantom, Toplam Kilitli Bedelde Binance Smart Chain’i Geride Bıraktı

Fantom, toplam kilitli değerde (TVL) Binance Smart Chain’i geride bıraktı. Fantom şimdi, Ethereum ve Terra’nın ardından üçüncü sırada yer alıyor.

BTC Piyasası: Fantom, Toplam Kilitli Bedelde Binance Smart Chain’i Geride Bıraktı 1Kaynak: Defi Llama
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DeFi verilerini takip eden Defi Llama’ya göre, Fantom toplam kilitli değerde üçüncü sıraya yerleşti. Fantom’ın TVL’si bu hafta %50 artarken; son 24 saatte ise %15 artış gösterdi. Bu artış ile Fantom 12 milyar dolar ile Binance Smart Chain’i geride bırakarak Terra’nın hemen arkasına yerleşmiş oldu. Tahmin edileceği üzere liderliği Ethereum elinde bulunduruyor. Fantom şu anda yaklaşık 200 milyar dolarlık DeFi etkinliğinin %6.15’ine ev sahipliği yapıyor.

Daha önce aktardığımız üzere BSC, geçtiğimiz mayıs ayında PancakeSwap’in yarattığı hype ile TVL’nin %20’sini kontrol ediyordu. Ancak şimdi, %6 civarında yer alıyor.

Fantom’ın yerel tokenı FTM’ye de bu büyük ilgi yansımıştı. Ancak tüm piyasalarda yaşanan düşüş dalgasından FTM de nasibini aldı ve son 7 günde %40 son 24 saatte ise %15 düştü. FTM yayın saati itibariyle 2 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap