Eve Kapandıysanız Ücretsiz Kripto Para Dersi Alabilirsiniz

Eve Kapandıysanız Ücretsiz Kripto Para Dersi Alabilirsiniz

Paylaş
Eve Kapandıysanız Ücretsiz Kripto Para Dersi Alabilirsiniz

Princeton, Pennsylvania gibi ABD’nin önde gelen üniversiteleri, insanlar Koronavirüs salgını yüzünden kendilerini evlerine kapamışlerken ücretsiz dersler açmaya başladı.

Üniversitelerin online olarak açtıkları bu derslere katılarak felsefe, hukuk, edebiyat, mühendislik ve daha birçok farklı alanla ilgili eğitim almak mümkün. İsteyenler kripto paralarla ve blockchain teknolojisiyle ilgili de ders alabiliyorlar.

Kripto Para Dersleri

Eğer evde otururken sıkılıyorsanız ve kripto paralar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu online derslere bir göz atabilirsiniz. İster Princeton University, ister University of California, Berkeley’nin (UCLA) açtığı kripto para derslerine ücretsiz olarak kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Mesela Princeton University’nin dersine kayıt yaptıran kişiler toplamda 11 haftaya yayılmış farklı konular hakkında bilgi alabiliyorlar. Princeton University’nin çeşitli videolar ve quizler üstünden işleyeceği konuları şu şekilde sıralayabiliriz:

Kripto ve kripto paralara girişBitcoin ağı nasıl merkezsiz bir şekilde işliyor?Bitcoin’in mekanikleriBitcoin nasıl saklanır ve kullanılır?Bitcoin madenciliğiBitcoin ve anonimlikTopluluk, politika ve regülasyonAlternatif madencilik önerileriBir platform olarak BitcoinAltkoinler ve kripto para ekosistemiBitcoin’in geleceği

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap