Ethereum (ETH) Tekrar Bu Fiyata Gelebilir!

Ethereum (ETH) Tekrar Bu Fiyata Gelebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Ethereum (ETH) Tekrar Bu Fiyata Gelebilir!

Bitcoin’de (BTC) devam eden haftasonu satışları, Ethereum’u (ETH) kıymetli bir takviye düzeyine getirebilir.

29 bin doların altına sarkan BTC, kripto piyasasını düşüşe sürükledi. 2.022 Dolardan düşüş eğilimine geçen altcoin’lerin başkanı ETH, haftalık ve aylık açılış fiyatını test etti. Bu düzeyden dayanak bulan ETH‘da satış baskısı devam ederse, günler sonra tekrardan 1.774 dolar düzeylerine düşüş yaşanabilir.

Ethereum (ETH) Grafik Analizi

Shapella güncellemesi öncesinde büyük bir hareketlilik yakalayan ETH, 2.100 doları aşmıştı. BTC’ninde sarsılmasıyla birlikte düşüş eğilimine geçen ETH, 2.022 dolardan satış baskısıyla karşı karşıya kaldı. Aktüel olarak haftalık ve aylık açılış fiyatına çok yakın seyreden ETH, bu kıymetleri kırdığı takdirde 1.774 dolara kadar gevşeyebilir. Son haftalarda güçlü bir takviye olarak rol alan 1.774 dolar düzeyi için ETH’nin kritik takviyesi denilebilir.

Altcoin’lerin paha kazanabilemesi ismine en önemli kriterlerden olan ETH, yükselişine devam edebilmesi için sırasıyla 1.930 – 1.942 – 2.022 ve 2.130 dolar dirençlerini aşması takip edilebilir. Bu süreçte kripto piyasasının haber akışı da tesirli olacaktır.

BTC Piyasası: Ethereum (ETH) Tekrar Bu Fiyata Gelebilir! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap