Ethereum (ETH) sert düşüş sonrası 175 doları test etti

Ethereum (ETH) sert düşüş sonrası 175 doları test etti

Paylaş
Ethereum (ETH) sert düşüş sonrası 175 doları test etti

En büyük altcoin Ethereum, Bitcoin ve piyasanın tüm büyük kripto paralarıyla birlikte, oldukça uzun bir süredir düşüş trendinde. ETH fiyatı sabit kalamadığı veya 186 doları kıramamasıyla, yeni bir düşüş trendine girerek ana desteği 182 doların altını test etti. Kripto piyasasının tamamında düşüş yaşanıyor, Ethereum fiyatında gözle görülür bir artış gözlenmezken, mevcut işlem fiyatının altındaki destek noktaları test edilebilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

5 günlük ETH/USD hareketini incelediğimizde, kripto paranın 188,95 dolar seviyesinden aşağı yönlü bir hareket sergilediğini görüyoruz. Ardından 186 dolar ve 183 dolar seviyelerindeki destek noktalarını kırarak bir düşüş eğilimi çizdi.

Bununla birlikte, mevcut destek seviyelerine tutunamayan ETH, 173,56 dolara kadar düşüş gördü. Geçtiğimiz iki gün içinde kırmızı mum oluşumunun çoğunda, Ethereum fiyatı 15 Kasım 2019’dan bu yana  ilk kez 180 doların altına düştü. Ether fiyatı, hızla düştüğü için kısa vadeli veya uzun vadeli hareketli ortalamalardan bir destek söz konusu değil.

Kripto para yukarı doğru bir toparlanma hareketi başlatırsa 180 dolar ve 182 doları tekrar test edebilir. Ancak, mevcut işlem fiyatının altına düşmesi, fiyat düzeltmelerinde düşüşe ve kırılmaya yol açabilir.

Ethereum teknik göstergeleri

Coinin MACD, sinyal çizgisi MACD çizgisini geçtiği için sıfıra yakın bir şekilde bulunuyor.Ethereum’un RSI’si 38.40’da, satış baskısı nedeniyle aşırı satım bölgesinde kaldığını görüyoruz.

cryptonewsz

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap