Eski Coinbase Çalışanı, Dava Hakkında Konuştu

Eski Coinbase Çalışanı, Dava Hakkında Konuştu

Paylaş
BTC Piyasası: Eski Coinbase Çalışanı, Dava Hakkında Konuştu

Eski Coinbase çalışanı, içerden bilgi öğrendiği savıyla açılan dava hakkında çarpıcı sözlerde bulundu.

Dünyanın en tanınan kripto borsalarından olan Coinbase ile ilgili çarpıcı gelişmeler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Coinbase’in eski çalışanı Ishan Wahi‘ye “içerden bilgi öğrendiğine yönelikaçılan dava, kripto gündemine yine oturdu. Şirketin içersinden bilgi alarak çeşitli aksiyonlarda bulunan çalışan, birçok suçlamayla karşı karşıya kalmıştı. Ishan Wahi, yaklaşmakta kripto para listelemelerinin kardeşine ettiğini kabul ettikten sonra 9 Mayıs’ta bir ceza duruşmasına tabi tutuldu.

Ishan Wahi, Mahpus Müddetini 10 Ay ile Sonlandırmak İstiyor

Ishan Wahi’nin avukatları, salı gecesi geç saatlerde yapılan mahkeme müracaatıyla birlikte, Ishan Wahi’nin içeriden bilgi ticareti suçlamalarının karşılığının 10 aydan fazla hapis cezasına olmaması gerektiğini savundu. Mahpus mühletinin belirtilen vakitten fazla olmamasını vurgulayan Wahi ve avukatı, bu taraftaki çalışmalarını daha da sıkılaştıracağını söz etti.

Coinbase ile ilgili olaylar sırf bununla hudutlu kalmıyor. Bir müddettir çeşitli mevzular ile gündeme gelen Coinbase, kripto sanayisinin gündeminde bir formda kalmaya devam ediyor. Bilhassa de birçok şirketten yatırım almaya devam etmesi, Coinbase’i kripto gündeminde ayakta tutuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap