Erkan Öz Uzak Durulması Gereken Bitcoin Borsaları Hakkında Uyardı

Erkan Öz Uzak Durulması Gereken Bitcoin Borsaları Hakkında Uyardı

Paylaş
Erkan Öz Uzak Durulması Gereken Bitcoin Borsaları Hakkında Uyardı

Kriptokoin – Bitcoin ilk hayata geçtiği zaman kripto para borsasının olacağını hayal edebilir miydik acaba? Sektör geliştikçe karşımıza bir çok yenilik çıktı elbet.

Sadece borsalar mı yenilikler. Elbette ki değil. Kripto para birimlerini de yenilik olarak sayabilirsiniz tabi ki.

Yeri geldi borsalara dair farklı haberler duyduk. Belki de her bir borsanın kuruluşunda heyecanlandık. Ancak yeri geldi hack olayları karşısında endişelendik.

Ancak bazen de sahtekarlığa kurban gitti yatırımcılar. Cevap alamadılar kimi zaman sorularına. Sıkıntılarını çözme noktasında adımlar atılmasını beklediler kripto para borsalarından. Ama bir türlü istenen neticeyi alamadılar.

Sıkıntıların farkında olan bir isim, Erkan Öz, bugün bu konuya attığı twette temas ederek yatırımcıları uyardı.

Öz, sahibi, adresi, telefonu vb. belli olmayan, İnanılmaz sayılarda coin listeleyen veya absürd işlem hacimleri olduğunu iddia eden, işlem tahtasında hareket olmayan ya da olağan dışı hareketler olan yerli ya da yabancı borsalardan uzak durmak gerektiğini defalarca söylediğini vurguluyor.

Yatırımcıların ünlü ekonomi gazetecisi Öz’ün uyarılarını dikkate alması gerekiyor. Aksi takdirde yatırım yapayım derken sonu üzüntüyle biten bir durumla karşılaşılması muhtemel.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap