En Uygun 9 Blue Chip NFT Projesi

En Uygun 9 Blue Chip NFT Projesi

Paylaş
BTC Piyasası: En Uygun 9 Blue Chip NFT Projesi

Blue Chip NFT projeleri, uzun vadede kıymet istikrarını ve karlılığını sürdürmesi hedefiyle üretilmiş projelerdir. Blue Chip NFT, mavi çipli bir pay senedi üzere, yüksek bedelli ve düşük riskli kabul edilen bir dijital varlıktır.

Blue Chip NFT, fiyat istikrarı ve büyüme geçmişi olan, yüksek bedelli ve düşük riskli kabul edilen NFT’lerdir. Biz de piyasada tanınan olan ve kullanıcıların en çok tercih ettiği en güzel 9 Blue Chip NFT projesini sizler için derledik.

BTC Piyasası: En Uygun 9 Blue Chip NFT Projesi 1

Bored Ape Yacht Club

Bored Ape Yacht Club (BAYC), Yuga Labs tarafından Ethereum blokzincirinde basılan 10 bin profil imgesinden oluşan bir NFT koleksiyonudur. BAYC koleksiyoncuları, rastgele oluşturulmuş özellikler ve süslemelerle ilgisiz maymunların sanat yapıtlarına sahiptir. Ayrıyeten maymunlar, onları birbirinden ayıran eşsiz karakterlere sahiptir.

Bir BAYC NFT satın almak, üyelere özel bir grafiti panosuna erişimden özel bahis havuzlarına ve Bored Ape Kennel Club üzere BAYC ekosisteminin bir kesimi olan başka NFT’lere erişim hakkı üzere üyelik avantajlarıyla gelen BAYC kulübüne erişmenizi sağlar. Mutant Ape Yacht Club, her ikisi de piyasa bedeline nazaran birinci on NFT koleksiyonunda yer alıyor. BAYC, 2022’de en çok satan NFT koleksiyonu oldu ve yaklaşık 1,57 milyar dolarlık satış hacmi kaydetti. Bored Apes’in sahipleri, Shaquille O’Neal üzere öteki ünlülerin yanı sıra Madonna ve Eminem üzere müzisyenleri içerir.

BTC Piyasası: En Uygun 9 Blue Chip NFT Projesi 2

CryptoPunks

CryptoPunks (PUNK), Larva Labs tarafından geliştirildi ve en eski NFT koleksiyonları ortasında yer alıyor. PUNK, Londra punk sahnesinden esinlenerek Ethereum’da basılmış 10 bin imgeden oluşan bir koleksiyondur. 6 bin 39 erkek punk ve 3 bin 840 bayan punktan oluşurlar. Bir PUNK NFT’ye sahip olmak, size eşsiz bir piksel avatarı için özel haklar verir. Larva Labs, 2017’de bir deneme olarak halka fiyatsız olarak 9 bin CryptoPunk bastı ve kalan bini elinde tuttu. CryptoPunks sahipleri ortasında, PUNK sahibi 3LAU ile CryptoPunk’tan ilham alan kavramsal bir müzik/sanat projesinde işbirliği yapan DJ Steve Aoki de var.

CryptoPunks’un satış hacmi önümüzdeki birkaç yıl içinde istikrarlı bir formda arttı ve 2022’nin son çeyreği ile 2021’in birinci çeyreğinde talepleri süratle arttı. 2022’de 575,2 milyon satış hacmi kaydettiler ve CryptoPunks’un kendi mahallî pazarındaki süreç bedeli, NFT pazar yerlerinin yüzde 3’lük dengeli bir pazar hissesini oluşturuyor. CryptoPunks en eski NFT koleksiyonlarından biri olmasına karşın, piyasa pahası açısından BAYC’den daha büyük değil.

BTC Piyasası: En Uygun 9 Blue Chip NFT Projesi 3

Azuki

Azuki (AZUKI) NFT, 10 bin yaratıcı anime gibisi avatar NFT’sinden oluşan bir koleksiyondur. Koleksiyon, en tanınan mavi çipli NFT koleksiyonları ortasında yer aldı ve ERC-721 standardı kullanılarak basıldı. Saç, kıyafet, geçmiş, yetenekler üzere eşsiz özellikler ve kılıçlar ve kaykaylar üzere araçlar 10 bin Azuki NFT’yi birbirinden ayırır. En pahalı Azuki NFT’leri, tüm koleksiyonun yüzde 0,97’sini oluşturan “Spirit” tipidir. Los Angeles merkezli bir küme sanatçı ve geliştirici olan Chiru Labs tarafından 2022’nin başlarında piyasaya sürüldü ve popülaritesi artıyor. Bir Azuki NFT satın alarak, Azuki koleksiyonerler topluluğunun kapalı bir kümesi olan “Bahçe”ye erişim kazanırsınız.

Kurucularından birini çevreleyen birtakım kuşkulu NFT projelerindeki rolüyle ilgili tartışmalar karşısında bile, Azuki fırtınadan sağ çıktı ve OpenSea’de tüm vakitlerin ticaret hacminde birinci beş NFT ortasında yer aldı. 2022’de Azuki, yaklaşık 850 milyon dolarlık bir satış hacmi kaydetti.

CloneX

CloneX (CLONEX), sahiplerine platformlar ortasında kullanılabilecek 3B belgelere erişim sunan birinci NFT avatarı kolay kolay taşınabilir seti sunar. Koleksiyon, dijital spor ayakkabı üreticisi RTFKT ve Japon yaratıcı Takashi Murakami tarafından tasarlandı. CloneX, metaverse için donanımlı olmasının ve üst seviye avatarlara sahip olmasının yanı sıra , kaliteye odaklanan topluluk tabanlı bir alanın başlangıcını işaret ediyor.

Bu avatarların birincil özelliği kapsayıcılıklarıdır. Birden fazla giysi tarzı, aksesuar ve özel saç tarzı içerirler. Klonlar, çeşitli ırkları ve deri renklerini tanımlanmamış cinsiyetlerle özetlemek içindir. Ayrıyeten vitiligo üzere gerçek ömür şartlarına sahiptirler. İçerik oluşturucular, CloneX NFT’lerini çok az ve kıymetli hale getirerek süratle satılmalarına neden oldu. CloneX, 2022’de satış hacminde 600,5 milyon dolara ulaştı.

Meebits

Meebits, özel bir üretken algoritma ile oluşturulan 20 bin 3-D voksel karakterinden oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu listedeki öteki mavi çipli NFT’lerin bilakis, Meebit’ler tam gövdeli 3B karakterlerdir. Karakterlerin dövmeler, giysi, saç modeli ve daha fazlası üzere farklı özellikleri vardır. Meebits NFT’lerinin keskin bir tahlili, bunların pikselin 3B çizimleri olan vokseller olduğunu ortaya koyuyor. Dizaynları, blokzincirindeki NFT sanat evriminin potansiyelini gösteriyor.

Meebits NFT’leri, Larva Labs tarafından geliştirildi ve Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü. O vakitten beri, kripto alanında tanınan bir mavi çipli NFT’ler olarak ortaya çıkmak için popülerlik kazandılar. Meebits için birden fazla uygulama vardır: Metaverse avatarları (The Sandbox ile sağlanan birlikte çalışabilirlik ile), toplumsal medyadaki profil fotoğrafları ve hatta fizikî koleksiyon öğelerine 3D olarak basılabilirler. Meebit’lerinizi platformun fiyatsız ticaret terminalinde de takas edebilirsiniz. Meebits, 2022’de 164 milyon doların üzerinde bir satış hacmi kaydetti.

BTC Piyasası: En Uygun 9 Blue Chip NFT Projesi 4

Doodles

Doodles (DOODLE), Evan Keast, Scott Martin ve Jordan Castro tarafından geliştirilen 10 bin NFT serisidir. Doodles’ı piyasaya sürmeden evvel Keast ve Castro, 2017’de CryptoKitties’i başlatan takımın bir kesimiydi; Martin ise nasıl sahip olunur sanat yapıtları yaratıyor ve blockchain alanında yaratıcı markasını geliştiriyordu . Bir Doodle NFT’si edinmek, Doodles Topluluk Hazinesi tarafından desteklenen tecrübeler ve etkinlikler için oy vermenizi sağlar.

Diğer birçok mavi çipli NFT koleksiyonunda olduğu üzere, Doodles NFT’lerinin de özelliklerine nazaran tanımlanan farklı azlık dereceleri vardır. Lansmandan bir ay sonra Doodles, bir sanatçı ve üretimci olan Pharrell Williams’ı Doodles Marka Lideri olarak ilan etti. Duyuru, o ay satışlarda yüzde bin 200’lük bir artışa neden oldu. 2022’de Doodles satış hacmi 391,6 milyon dolara ulaştı. İleriye dönük olarak, Doodle’lar için ek odak alanları ortasında müzik ve oyun NFT’leri yer alır.

Pudgy Penguins

Pudgy Penguins (PPG), Ethereum’da basılan 8bin 888 eşsiz Penguen serisidir. Her Penguen benzersizdir ve neredeyse 150 elle çizilmiş özellikten rastgele yaratılmıştır. En az beş Penguen bir muz kostümü, bir köpekbalığı kostümü, bir ananas kostümü ve bir hayalet kostümü giyer ve bunlardan biri başka tüm Penguenlerin aksi tarafına bakar. Koleksiyon Cole Villemain ve Clayton Patterson tarafından geliştirildi ve Temmuz 2021’de piyasaya sürüldü. Lakin Pudgy Penguins, düzensizlikten adil bir hisse aldı: oltaları ortaya çıkarmak için yumurtadan çıkan ezici bir yumurta NFT’den hazineyi boşaltan ve yaklaşık 4 bini geri çeken kuruculara kadar. Şahsî Coinbase hesaplarına ETH.

Pudgy Penguins, koleksiyonun ve haklarının, projenin uzun müddettir hayranı olan Los Angeleslı teşebbüsçü Luca Schnetzler liderliğindeki bir kümeye satılmasından bu yana toparlandı ve marka, onu başlatan profil resmi görsellerinin ötesine geçerek büyüyor. Pudgy Penguin markası, pelüş oyuncaklar üzere fizikî eserleri çocuk kitaplarına dahil etmeye başlıyor ve topluluk üyelerine IP lisanslama fırsatları sunuyor. Tepede, NFT’ler haftalık süreç hacimleri BAYC ve CryptoPunks’unkini aşarak 7,1 ETH taban fiyatına ulaştı.

BTC Piyasası: En Uygun 9 Blue Chip NFT Projesi 5

VeeFriends

Gary Vaynerchuk’un NFT’ler aracılığıyla yaratıcı ve teşebbüsçü tutkuları etrafında bir topluluk kurma kararlılığını simgeleyen bir araç olarak geliştirilen VeeFriends (VFT), var olan en pratik NFT üyelik uygulamalarından birini sunarak büyümeye devam etti.

Series 1 koleksiyonunda, özel bir jeton seti GOO (Gary Originally Owned) olarak bilinir. Bu bin 242 jeton, Gary tarafından koleksiyonu için ayrıldı; bu, “Seri 1” lansmanı sırasında yepyeni olarak sadece 9 bin 013 jetonun mevcut olduğunu ima ediyor. Koleksiyonerler, Series 1 koleksiyonundan VeeFriends NFT’lere sahip olarak Vaynerchuk tarafından düzenlenen çok günlük bir konferans olan VeeCon’a erişim elde eder.

“Seri 1” koleksiyonuna ek olarak, VeeFriends NFT’leri Küçük İkramlar, Kitap Oyunları ve ek 55 bin 555 NFT içeren bir Seri 2 koleksiyonu içerir. Bu NFT’ler, emniyetli Kitap Oyunları NFT sahiplerine, VeeFriends Series 1 NFT sahiplerine ve halka açık satışa sunulan 10.000 Series 2 NFT’ye tahsis edilmiştir. VeeFriends, 2022’de OpenSea aracılığıyla yaklaşık 300 milyon dolarlık satış hacmi kaydetti.

Cool Cats

Cool Cats (COOL), rastgele basılmış 9.999 NFT serisidir. Üretken NFT’ler üzere her Cool Cat NFT de eşsiz özelliklerden oluşur. Genel olarak bedenler, yüzler, saçlar, şapkalar, giysiler vb. genelinde neredeyse 300 kombinasyon vardır. Cool Cat NFT’lerinin yüzde 50’sinden fazlasının temel durumu “havalı”dır, yani bedelleri 3-4 puandır. Bir Cool Cat koleksiyoncusu olarak , NFT tezleri, çekilişler, eşantiyonlar ve daha fazlası üzere özel etkinliklere katılabilirsiniz.

Cool Cats koleksiyonu Tom Williamson, Rob Mehew, Evan Luza ve Colin Egan tarafından geliştirildi. Grup, Cool Cats’i “Blue Cat” karakterinden türetti ve Temmuz 2021’de piyasaya sürdü. Lansmandan sekiz gün sonra, bir boks efsanesi olan Mike Tyson, Twitter profil fotoğrafını Cool Cat olarak değiştirerek projeyi onayladı ve geri kalanı Cool Cats’in taban fiyatı 15,1 ETH’den 2,6 ETH’ye düştü, lakin grup Cool Cats sahipleri için etkileşimli, oyunlaştırılmış bir kıssa anlatma tecrübesi olan Journeys ile yeni iştirak fırsatları sunmaya çalışıyor. yeni karakter özellikleri, özellik derecelendirmeleri ve eserler, IRL tecrübeleri ve NFT’ler üzere çeşitli mükafatlar için uygunluk ile ödüllendirildi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap