En Az 1 BTC Tutan Cüzdanlar Rekor Seviyede!

En Az 1 BTC Tutan Cüzdanlar Rekor Seviyede!

Paylaş
BTC Piyasası: En Az 1 BTC Tutan Cüzdanlar Rekor Seviyede!

Uzun müddettir devam eden ayı piyasasına karşın, en az 1 BTC tutan Bitcoin cüzdanlarının sayısı 1 milyonu aştı.

Kripto para piyasası, son en yüksek fiyat noktasından bu yana ayı piyasasında ilerliyor. Her ne kadar gündem odaklı yükseliş senaryoları yaşasa da genel çerçevede bakıldığında ayı piyasası şimdi bitmiş üzere görünmüyor. Buna karşın yatırımcılar, Bitcoin almaya devam ediyor. Glassnode bilgilerine nazaran, en az 1 BTC tutan Bitcoin cüzdanları rekor düzeye yükseldi. Bu cüzdanlar, 1 milyonu aşmış durumda.

En Az 1 BTC Tutan Sayısı Artıyor

BTC fiyatı geçtiğimiz yıla nazaran yüzde 65‘e yakın bir paha kaybı yaşamış olsa da yatırımcılar geri adım atmıyor. Glassnode tarafından sağlanan datalara nazaran, cüzdanında en az 1 BTC tutan Bitcoin adreslerinin sayısı 1 milyonu geçti.

Glassnode kurucu ortağı Negentropic, Bitcoin satın almak için en hakikat vaktin endişe ve panik havası ortamında olduğunu söyledi. Glassnode, ABD’deki bankacılık dalından ve sıkışan piyasalardan yola çıkarak BTC için 35 bin doları gaye göstermeye devam ediyor.

Ayrıca Glassnode’a nazaran, yaklaşık 80 milyar dolar değerindeki 3 milyon BTC sonsuza kadar kaybolmuş durumda. Bu BTC’ler, anahtarları kaybolmuş yahut on yıldan uzun müddettir girilmemiş cüzdanları kapsıyor.

Tüm bu bilgilere karşın, BTC tutan yahut satın alan yatırımcıların sayısındaki artış dikkat çekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap