Elon Musk’tan kripto yanlısı adaya onay!

Elon Musk’tan kripto yanlısı adaya onay!

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk’tan kripto yanlısı adaya onay!

Elon Musk, kripto yanlısı ABD lider adayı olan Vivek Ramaswamy hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Tesla CEO’su ve X’in sahibi Elon Musk, dayanağını ABD Cumhuriyetçi lider adayı olan Vivek Ramaswamy’ye verdi. Kripto yanlısı aday hakkında toplumsal medya gönderisi yayımlayan Musk, “Vivek Ramaswamy gelmiş geçmiş en genç Cumhuriyetçi lider adayıdır” dedi. Dijital finans ve kripto para üniteleri hakkındaki samimi görüşleri ile tanınan Ramaswamy, Musk’ın bu telaffuzuyla birlikte daha çok ilgi uyandırdı.

Vivek Ramaswamy, kripto sanayisi için merak yarattı

Elon Musk’ın Ramaswamy hakkında “çok ümüt verici bir aday” söylemi, dijital varlık piyasasında büyük bir merak yarattı. Miami’de yer alan 2023 Bitcoin konferansında çeşitli açıklamalarda bulunan lider adayı, bilhassa de kripto yatırımcılarının ilgisini toplamıştı. Aktiflik sırasında Ramaswamy, iştirakçileri BTC ile bağış hizmetine yönlendiren bir QR kodu da açıklamıştı.

Hem telaffuzlarıyla hem de kriptoya yönelik faaliyetleriyle merak uyandıran Ramaswamy, yakından takip edilen bir lider adayı haline geldi. Toplumsal medya platformlarında da Musk tesiriyle trend olan adayın dala yönelik hangi ataklarda bulunacağı ise dört gözle bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap