Elon Musk’ın Kripto Para Cüzdanı Aranıyor! Ödül de Var!

Elon Musk’ın Kripto Para Cüzdanı Aranıyor! Ödül de Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk’ın Kripto Para Cüzdanı Aranıyor! Ödül de Var!

Arkham’ın blockchain istihbarat piyasası kısa mühlet evvel değerli bir atak ile gündeme geldi. Buna nazaran kendi token ve airdrop’unun lansmanıyla kripto para piyasasına dikkat cazip bir giriş yaptı. Yayına girdikten sonraki birkaç gün içinde platform artık farklı gelişme ile gündemde. Buna nazaran, kimileri Arkham’ın kendisi tarafından verilen 30’dan fazla listelenmiş mükafatla övünüyor.

Elon Musk’a ilişkin bir adres aranıyor

Sunulan ilgi cazibeli mükafatlar ortasında, bilhassa dikkat cazip bir ödül Elon Musk’tan oburuyla ilgili değil. Dünyanın en varlıklı bireylerinden biri olan Elon Musk, son birkaç yıldır kripto para kesiminde etkin olarak yer alıyor. Artık, piyasa yeri kullanıcılarına teknoloji işvereniyle bağlantılı bir adres bulmaları için meydan okuyor.

BTC Piyasası: Elon Musk’ın Kripto Para Cüzdanı Aranıyor! Ödül de Var! 1

100,000 ARKM (yaklaşık 60,000 dolar) fiyatındaki en büyük ödül kim için kelam konusu. Makus şöhretli FTX hack’inden sorumlu kişi yahut kuruluşu muvaffakiyetle tespit edebilecek kişiyi bekliyor. Bu akın, FTX’in iflasla karşı karşıya kaldığı periyotta olmuştu. Buna nazaran 415 milyon doları aşan şaşırtan kayıplara yol açtı.

MicroStrategy’nin kripto para Bitcoin varlıklarının izini sürmek

Listelenen bir öbür ilgi cazibeli ödül ise MicroStrategy ile kontaklı. İştirakçiler, yaklaşık 140 bin BTC’lik kıymetli Bitcoin varlıklarıyla tanınan bir şirket olan MicroStrategy’ye ilişkin 10 binin üzerinde BTC tutan bir adresi ortaya çıkararak 1.500 ARKM ödül kazanma talihine sahip.

BTC Piyasası: Elon Musk’ın Kripto Para Cüzdanı Aranıyor! Ödül de Var! 2

Kripto para Arkham’ın pazaryeri geçtiğimiz hafta değerli bir ses getirdi. Buna nazaran, cüzdan sahibinin ifşa edilmesine yönelik yaklaşımı konusunda da tenkitlere maruz kaldı. Eleştirmenler hem etik sonuçlar hem de blockchain’in anonimliğinin potansiyel erozyonu ile ilgili tasalarını lisana getirdiler. Buna karşılık Arkham CEO’su Miguel Morel, halka açık blocchain’lerin hudutlu zımnilik seçenekleri sunduğunu belirterek platformun duruşunu savundu.

ARKM tokenin volatilitesi

Platformun lansmanına paralel olarak kripto para ARKM tokeni birinci defa süreç görmeye başladı. Ayrıyeten sürecin birinci gününde 0,89 dolara kadar yükseldi. Fakat daha sonra düşüş yaşadı. Son güncelleme itibariyle ARKM 0,59 dolardan süreç görüyor. Token şu anda yaklaşık 90 milyon dolarlık bir piyasa bedeline sahip.

BTC Piyasası: Elon Musk’ın Kripto Para Cüzdanı Aranıyor! Ödül de Var! 3

Arkham’ın blockchaini istihbarat pazarı, kripto para meraklılarının kripto ortamının karmaşıklıklarında gezinirken çıkarlı zorlukları üstlenmeleri ve mükafatları toplamaları için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Platform ivme kazandıkça btcpiyasasi.com olarak baktığımızda, mükafatlar ve ARKM tokeni topluluğun ilgisini çekmeye devam edecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap