Elon Musk Kıymetli Kararı Açıkladı! Kripto Yatırımcıları Bekleyişte!

Elon Musk Kıymetli Kararı Açıkladı! Kripto Yatırımcıları Bekleyişte!

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk Kıymetli Kararı Açıkladı! Kripto Yatırımcıları Bekleyişte!

Elon Musk, uzun müddettir bahsettiği hepsi bir ortada bir uygulama olacak X App için güncelleme yaptı. X App, Çinli muadili WeChat üzere taşınabilir ödemeler, iletileşme ve toplumsal medyayı bir ortaya topluyor. Kripto yatırımcılarının merakla beklediği yeni uygulama, çok yakında hayata geçebilir.

Elon Musk, X App için tarih verdi

Twitter işvereni bu sabah erken saatlerde X App için güncelleme yaptı. Uygulamayı temsil edecek gereğince güzel bir X logosu bulduktan sonra hayata geçeceğini söyledi. X App, taşınabilir ödemeler, iletileşme ve toplumsal medyayı bir ortaya toplayan bir harika uygulamadır. Musk’ın kripto paralara yakınlığı nedeniyle, X App’in kripto ödemelerini desteklemesi hayli olası.

Son gelişmelere nazaran uygulama, ülkü bir logo bulduktan sonra hayata geçmeye hazır. Elon Musk, bu sabah Twitter’dan, “Bu gece gereğince güzel bir X logosu gönderilirse, yarın dünya çapında canlı yayına geçeceğiz” diye yazdı.

Musk’ın Ekim ayında Twitter’ı satın almasından bu yana çalkantılı misyon müddeti altında şirket, milyarderin Çin’in WeChat’i üzere bir “süper uygulama” yaratma vizyonunu yansıtacak biçimde işletme ismini X Corp olarak değiştirdi. Twitter’ın web sitesi, mavi bir kuşu tasvir eden logosunun “en tanınabilir varlığımız” olduğunu söylüyor. “Bu yüzden onu bu kadar koruyoruz” diyor.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Twitter, Nisan ayında süreksiz olarak logosunu Dogecoin’in görseli yaptı. Bu ansız atak DOGE’nin piyasa kıymetine 4 milyar dolar kadar eklemeye yardımcı oldu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap