Elon Musk, Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı

Elon Musk, Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk, Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı

Elon Musk, yatırımcıların tüm sermayesiyle kripto para yahut Dogecoin (DOGE) satın almasını tavsiye etmediğini belirtti.

Kripto para piyasasının çalkantılı geçtiği bugünlerde, Elon Musk‘tan farklı bir ikaz geldi. Milyarder isim, katıldığı bir programda kripto paralar ve Dogecoin hakkında konuştu.

Elon Musk, Dogecoin’in en çok sevdiği kripto para ünitesi olduğunu açıkladı. Ayrıyeten Musk, yatırımcıların Dogecoin’e tüm sermayesini sokmasını tavsiye etmedi.

Elon Musk, Dogecoin ve Kripto Paralara Değindi

Milyarder isim Elon Musk, The Wall Street Journal‘ın Londra’daki CEO Kurulu Zirvesi’nde konuşma gerçekleştirdi. Aktifliğe internet üzerinden iştirak sağlayan Musk, Dogecoin (DOGE) ve kripto paralar konusunda ikazda bulundu.

Musk, kimseye kripto para ünitelerine ve Dogecoin‘e tüm sermayesini sokmasını tavsiye etmediğini söyledi. Ayrıyeten Musk, Dogecoin‘i sevdiğini ve en düzgün mizaha sahip olduğunu belirtti.

Musk’ın Dogecoin ile bağlantısı, uzun yıllardır devam ediyor. Kripto para piyasasının benimsenmesinin patladığı 2021 yılında, Musk’ın DOGE telaffuzları gündemi meşgul ediyordu.

Daha evvel bir küme DOGE yatırımcısı, Elon Musk‘ın Dogecoin üzerinde manipülasyon yaptığını argüman ederek dava açmıştı. Yatırımcılar ile davalık olan Musk’ın yatırım tavsiyesi vermediğini söylemesi ise dikkat çekti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap