Efsane Analistten Bitcoin Düşerken Coşturan Tavsiye

Efsane Analistten Bitcoin Düşerken Coşturan Tavsiye

Paylaş
BTC Piyasası: Efsane Analistten Bitcoin Düşerken Coşturan Tavsiye

Bitcoin ve kripto para dünyasında son vakitlerde bir sakinlik var. Fiyatlar bir çıkıyor sonrasında ise çabucak inmeye başlıyor. Bu süratli iniş ve çıkışlar ister istemez yatırımcılarda bir telaşa de neden oluyor. Piyasada yer alan birçok kişi ne yapmak gerektiği konusunda da bir fikir edinemiyor. Hal bu türlü olunca da birden fazla kişi kendini bekleme moduna almış durumda. Bu mod içerisinde ünlü analist Michaël van de Poppe’den bir tavsiye geliyor. Haberimizin ayrıntılarına bir bakalım.

Belirsizlik vaktinde yol tayini yapmak zorlaşıyor

Bitcoin ve kripto para yatırımı yapmadan evvel hepimiz cüzdanımıza şöyle bir bakıyoruz. Bilhassa ülkemiz özelinde baktığımızda satın alma gücünün vakitle erozyona uğradığını hepimiz görüyoruz. Enflasyon ile gayret kelam konusu iken süratli değişen fiyatlar ister istemez hepimizin hayat tercihlerini değiştirmiş durumda. İşte bu türlü bir basamakta Poppe değerli bir noktaya vurgu yapıyor.

BTC Piyasası: Efsane Analistten Bitcoin Düşerken Coşturan Tavsiye 1

Bitcoin analisti Poppe, ekonomik belirsizlik çağında, insanların finansal yatırım yapma konusunda anlaşılabilir bir biçimde telaşlı olduğuna dikkat çekiyor. Güç kazanılan parayı kaybetme korkusu, birçok kişinin en inançlı seçenek olarak görünen ‘tasarruf hesabına’ nakit para yatırmayı tercih etmesine neden oluyor. Lakin, Poppe’ye nazaran farkında olmadıkları şey var. Poppe, bu inançlı görünen seçeneğin göründüğü kadar inançlı olmayabileceğine dikkat çekiyor.

Tasarruf hesaplarında güvenlik yanılsaması ve Bitcoin

Satın alma gücünün erozyonuna dikkat çekmişken Poppe bilhassa Bitcoin almayı tavsiye ediyor. Poppe insanların paralarını kaybetmenin potansiyel tesirinden korktukları için, finansmanlarıyla ilgili rastgele bir yatırım yapmaktan korktuklarına dikkat çekiyor. Poppe’ye nazaran bu durum insanları Bitcoin almaktan alıkoyuyor. Poppe ayrıyeten finansal geleceğin denetimini bireylerin ellerine alması gerektiğine dikkat çekiyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda klâsik bir tasarruf hesabının güvenlik ağı göründüğü kadar inançlı olmayabiliyor.

BTC Piyasası: Efsane Analistten Bitcoin Düşerken Coşturan Tavsiye 2

Satın alma gücünün kademeli olarak erozyona uğraması sessizce bir servet mevti manasına gelebiliyor. Ayrıyeten Poppe’ye nazaran paranızın bedelini her geçen gün daha da düşürüyor. Finansal geleceğinizi sahiden teminat altına almak için, sadece servetinizi korumakla kalmayıp birebir vakitte büyüme potansiyeli de sunan yatırım fırsatlarını keşfetmek çok kıymetli. Bilgilenerek ve şuurlu finansal kararlar vererek ekonomik mukadderatınızı denetim altına almnız gerekiyor. Ayrıyeten daha inançlı bir gelecek sağlayabilirsiniz. Poppe’nin vurguladığı şey de işte tam da bu. O yüzden Bitcoin alın diyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap