Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’de Durum Alacağım!

Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’de Durum Alacağım!

Paylaş
BTC Piyasası: Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’de Durum Alacağım!

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin’in altcoin piyasasını güçlendirecek bir kırılmanın eşiğinde olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, 2 coin etrafındaki fırsatlara dikkat çekiyor.

BTC ve 2 altcoin yakın takip gerektiriyor

660.100 Twitter takipçili Van de Poppe, Bitcoin’in kripto piyasasını güçlendirecek bir hareketin eşiğinde olduğunu söyledi. En son tweet’lerinde Bitcoin ve LINK fiyatlarının istikrarlı fiyat hareketlerine yer verdi:

Bitcoin burada büyük bir atağın eşiğinde. 30.300-30.500 doları kırarsak, her alanda güç göreceğiz. Chainlink daha sonra 8 doların üzerinde. Bitcoin 31.000 dolara geri döndü.

BTC Piyasası: Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’de Durum Alacağım! 1

Analist boğa tuzağı riskine karşı uyarıyor

BTC’ye daha yakından bakan analist, önder kriptonun daha dikkatli izlenmesi gerektiğini söylüyor. Yükselişe karşın potansiyel bir düzeltmeyi göz arkası etmiyor.

Önemli alanı kırmamakla birlikte, Bitcoin için bir defa daha düşük düzeylere ineceğiz üzere görünüyor.

BTC Piyasası: Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’de Durum Alacağım! 2

BTC şu anda son gün içi %1,5 düşüşle 29,841 dolardan süreç görüyor. Son günlerde 30.000 dolar takviyesini tutmakta zorlanıyor.

Michaël van de Poppe, bu altcoin’ler de durum fırsatı görüyor

Chainlink’e geçen analist, Ethereum (ETH) tabanlı altcoinin daha da büyümesini bekliyor. Van de Poppe kısa bir mühlet evvel LINK fiyatının tarihi bir fırsat bölgesinde süreç gördüğünü söylemişti. Analist iddialarında haklı çıktı. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, LINK fiyatı yeni bir yükseltmenin gerisinde çift haneli yarar elde etti.

BTC Piyasası: Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’de Durum Alacağım! 3

LINK fiyatı şu anda kazanımlarını çift haneli oranda sürdürmeye devam ediyor. 21 Temmuz’da da %10 civarında kıymet kazandı. Fiyat böylelikle kritik 8 dolar bölgesine pozisyonunu güçlendirmiş oldu.

Stellar (XLM)

Analistin radarın ikinci sırada yer alan XLM, LINK üzere yakın tarihli bir haberlere yükselişe geçti. Poppe, 0,14 dolarlık fiyat bölgesinin patlayıcı altcoin’de uzun vadeli süreçler için yeterli bir giriş olabileceğini öne sürüyor:

XLM’de 0,12 doları kaçırdım. Talihim olursa, bir oyun için 0,14 dolardan long durumlara bakacağım.

BTC Piyasası: Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’de Durum Alacağım! 4

Bu ortada Santiment’in dataları, 0 ila 1 milyon LINK tutan adres istikrarının inanılmaz derecede arttığını gösteriyor. Tıpkı vakitte birikim suratı da ivmesini sürdürüyor.

BTC Piyasası: Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’de Durum Alacağım! 5

CoinMarketCap’e nazaran, son yedi günde Chainlink %18,58 paha kazandı. Lakin, bu artışın LINK’in doruğa ulaştığı manasına gelmeyebileceğine dair işaretler vardı. Bu çıkarım yalnızca spekülasyon değildi. Bunun yerine, LINK yatırımcılarının hareketlerine ve süreç faaliyetlerine dayanır. Özetle, kişisel LINK yatırımcıları ve balinalar ortasındaki tedarik dağılımı 10 Haziran’dan bu yana uyumlu hale geldi. Kelam konusu tarihten evvel, birçok hamilin adres bakiyesi tabana yaklaştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap