Eco Protocol’ün geliştiricilerinden kripto cüzdanı atağı

Eco Protocol’ün geliştiricilerinden kripto cüzdanı atağı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Eco Protocol’ün geliştiricilerinden kripto cüzdanı atağı

Eco Protocol’ün geliştiricileri, a16z dayanaklı Eco Inc tarafından tanıtılan Beam isimli yeni bir kripto cüzdanı başlattı.

Beam, Ethereum Layer 2 ağları olan Optimism ve Coinbase‘in Base’inde ödemeleri destekleyecek.

Geliştirilen cüzdan Beam, Optimism ve Coinbase’in Base’inde ödemeleri destekleyecek

Eco Protocol’ün geliştiricileri a16z dayanaklı Eco Inc. tarafından tanıtılan Beam isimli bir kripto cüzdanını başlattı. Beam, Ethereum Layer-2 ağında çalışacak ve Optimism ile Coinbase‘in Base’indeki ödemeleri destekleyecek.

Merkeziyetsiz para ünitesi projesi olan Eco Protocol’ün grubu, kullanıcılara Optimism ve Coinbase’in Base üzere Layer-2 ağlarında ödeme yapma imkanı sunan Beam isimli bir kripto cüzdanını piyasaya sürdü. Beam, akıllı mukavele fonksiyonelliği sunan, çok faktörlü kimlik doğrulama ve cüzdan toplumsal kurtarma üzere gelişmiş özellikleri destekleyen hesap soyutlama (EIP-4884) üzere özellikleri içerir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eco Protocol’ün geliştiricilerinden kripto cüzdanı atağı 1

Eco Inc.’in CEO’su Andy Bromberg, Beam’in lansmanıyla ilgili olarak, “On yılı aşkın müddettir devam eden bir sanayi beklentisini karşılayarak klasik ödemeler ve kripto para ünitesi ortasındaki uçurumu kapatıyoruz” biçiminde bir açıklama yaptı.

CoinList isimli kripto para listeleme platformunu 2017 yılında kuran ve 2020’de Eco Inc.’in CEO’su olan Andy Bromberg, Beam’in kullanıcıların kripto para ünitelerinin içsel avantajlarına erişebileceği ve Web2 eşler ortası ödeme sistemlerinin kullanıcı dostu arayüzüyle entegre olduğu belirtildi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap