Dünya Devi Walmart Sıradışı Metaverse Atağını Duyurdu

Dünya Devi Walmart Sıradışı Metaverse Atağını Duyurdu

Paylaş
BTC Piyasası: Dünya Devi Walmart Sıradışı Metaverse Atağını Duyurdu

Walmart, fizikî ve sanal alışveriş dünyaları ortasında köprü kurarak perakende dünyasında ihtilal yaratmayı hedefliyor. Perakende devi, müşterilerin House Flip sanal ortamında karşılaştıkları öğelerin gerçek hayattaki versiyonlarını edinmelerine imkan tanıyan yenilikçi bir konsept sunmaya hazırlanıyor.

Walmart ve Metaverse’i gerçeğe dönüştürmek

Walmart, Mainstays ve Better Homes and Gardens üzere tanınmış markaların yeni dekor eserleriyle ilgili adım atıyor. Buna nazaran House Flip‘e dahil ediyor. Bu heyecan verici gelişme, kullanıcıların eserlerden oluşan sanal bir showroomu keşfetmelerini sağlıyor. Ayrıyeten fizikî muadillerini problemsiz bir biçimde satın almalarını da sağlıyor.

BTC Piyasası: Dünya Devi Walmart Sıradışı Metaverse Atağını Duyurdu 1

Walmart’ın Metaverse Commerce Genel Müdürü Thomas Kang hususla ilgili konuştu. Buna nazaran, müşterilerin Walmart hesapları aracılığıyla sanal alemde hem somut hem de sanal eserler için ödeme yapmanın rahatlığını yaşayacaklarını açıkladı. Kang, Walmart’ın perakende tecrübesini müşteri memnuniyetine öncelik verdiklerini belirtti. Ayrıyeten yine şekillendirme ve yine keşfetme konusundaki kararlılığını vurguladı.

Walmart’ın Metaverse yolculuğu

Bu yılın başlarında Walmart, iOS ve Android üzerinden erişilebilen taşınabilir bir sanal ortam olan House Flip’i piyasaya sürmek için oyun geliştiricisi FUN-GI ile güçlerini birleştirdi. Bu metaverse’de oyuncular sanal meskenleri yenileyip satarak yaratıcılıklarını ortaya koyabiliyorlar.

BTC Piyasası: Dünya Devi Walmart Sıradışı Metaverse Atağını Duyurdu 2

Walmart’ın yenilikçi ruhu House Flip ile hudutlu kalmıyor. Buna nazaran perakende devi, Scoop giysi markasıyla sanal moda alanına da adım attı. Müşteriler artık Asya’nın en büyük metaverse platformu olan Zepeto’da avatarlarını sanal kıyafetlerle şekillendirebiliyor.

Kapsayıcılık ve güvenliğe bağlılık

Thomas Kang, perakende ve metaverse’in yakınlaşmasında sınırsız bir potansiyel görüyor. Ayrıyeten önümüzdeki yıl sanal alemlerde daha heyecan verici deneyler yapacağının kelamını veriyor. Öteki taraftan mağaza içi alışverişlerde bonus olarak sanal bir eser almak üzere heyecan verici bir olasılığın da ipuçlarını veriyor. Bu strateji, müşteri etkileşimini ve genel alışveriş tecrübesini geliştirmek için fizikî Walmart pozisyonlarından yararlanacak. Ayrıyeten Walmart’ın vizyonu teknoloji ve inovasyonun ötesine uzanıyor.

BTC Piyasası: Dünya Devi Walmart Sıradışı Metaverse Atağını Duyurdu 3

Thomas Kang, bu sanal alışveriş ortamlarını her aygıttan erişilebilir hale getirmenin ehemmiyetinin altını çiziyor. Ayrıyeten, Walmart’ın metaverse içinde herkes için inançlı alanlar yaratma konusundaki kararlılığını vurguluyor. Öbür taraftan itimat ve güvenlik, perakende devi için dijital hudutlara gerçek ilerlerken en kıymetli kıymetler. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Walmart’ın atılımı kıymetli. House Flip’te gerçekliği sanal dünya ile harmanlamaya yönelik çığır açan teşebbüsü dikkat çekiyor. Buna nazaran perakende bölümünde metaverse teknolojinin dönüştürücü potansiyelinin bir delili durumunda. Walmart yeni ufuklar keşfediyor. Müşteriler gerçek dünya ve dijital alışveriş tecrübelerinin heyecan verici bir birleşimini dört gözle bekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap