Ducati, birinci NFT koleksiyonu için XRPL ile anlaştı

Ducati, birinci NFT koleksiyonu için XRPL ile anlaştı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ducati, birinci NFT koleksiyonu için XRPL ile anlaştı

İtalyan motosiklet üreticisi Ducati, birinci NFT koleksiyonu için XRP Ledger ile paydaşlık açıkladı.

Motorsporlarında birçok hayranı bulunan Ducati takımı NFT koleksiyonu çıkarıyor. Üretici NFT koleksiyonu için Ripple’ın teşebbüsü olan XRP Ledger ile anlaştı.

Ducati, NFT alanına XRP Ledger iştiraki ile adım atıyor

İtalyan motosiklet üreticisi Ducati, Web3 alanına girmek için Ripple tarafından kurulan XRP Ledger ile iştirak kurduğunu duyurdu. Bu iştirakle birlikte Ducati, motosikletlerinin depolarında görünen tüm Ducati logolarını içeren birinci dijital koleksiyonunu XRP Ledger üzerinde piyasaya sürecek.

Ducati’nin birinci dijital koleksiyonu, Web3 dünyasına adım atarken öncelikle Ducati hayranlarına bir ikram olarak sunulacak. Kullanıcıların bu koleksiyona katılabilmek için yayın tarihinden itibaren yedi gün içinde kaydolmaları gerekecek. Koleksiyon, NFT dağıtım modelini izleyecek ve birinci koleksiyon kesimini alanlar ilerideki projelere erişebilecekler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ducati, birinci NFT koleksiyonu için XRPL ile anlaştı 1

Ducati’nin XRP Ledger ile gerçekleştireceği bu Web3 iş birliği, motosiklet üreticisinin önümüzdeki aylarda süratli, düşük maliyetli ve karbon nötr XRP Ledger blok zinciri üzerinde teknik takviye kullanarak yeni dijital toplama alanları ve NFT koleksiyonları geliştirmeyi planladığını gösteriyor. Bu adım, şirketin “dijital stratejisinin doğal evrimini” temsil ediyor.

Ducati ayrıyeten, daha evvel ana şirketi Lamborghini ile bir NFT koleksiyonunda iş birliği yapmış olan Web3 Pro ile “The Epic Road Trip” isimli öbür bir NFT koleksiyonu üzerinde de çalışıyor.

Ducati CEO’su Claudio Domenicali, Web3’a girişin Ducatisti topluluğuna daha fazla hizmet sunma ve yeni NFT tutkunlarıyla tanışma fırsatı olduğunu belirtti. Ducati, bu iştirak sayesinde markasına özel dijital varlıklarla yeni bir topluluk oluşturmayı ve Web3 dünyasında varlık göstermeyi hedefliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap