Dtec Yapay Zeka Takviyeli Akıllı Araç Asistanı ve Dtec Token Lansmanı

Dtec Yapay Zeka Takviyeli Akıllı Araç Asistanı ve Dtec Token Lansmanı

Paylaş
BTC Piyasası: Dtec Yapay Zeka Takviyeli Akıllı Araç Asistanı ve Dtec Token Lansmanı

Dtec Teknoloji şirketi, 7 yıldır geliştirilmekte olan ve otomotiv sanayisinde ihtilal yaratan Dtec Yapay Zekalı Akıllı araç asistanı ve bu eserin token projesinin lansmanını gururla duyuruyor. Dtec, yapay zeka ile güçlendirilmiş akıllı araç asistanı olarak şoförlerin ve araba sahiplerinin hayat üsluplarını ve sürüş tecrübelerini kökten değiştirmek için tasarlandı.

Dtec Assistant: Sürüş Tecrübesinin Geleceği

Dtec Assistant, arabalara ek donanım olarak satılmaya başlanmış olan, NLP yazılımları sayesinde benzerlerine göre çok daha üst kalitede, şoförlerin araçlarına her çeşit komutu vermesini ve anlaşılmasını sağlayan bir dizi yenilikçi özellik sunuyor.

Dtec, büyük bir yenilikle kullanıcılarının akıllı kol saatinden meskendeki perdelere dek tüm akıllı aygıtlara bağlanabilir böylelikle kullanıcılar hem arabası ile sohbet edebilir hem de tüm akıllı aygıtlarını arabasını kullanırken dikkatini dağıtmadan yönetebilir.

Dtec’in ardındaki yapay zeka sistemi şoförlerden ve etraflarından gelen bilgileri kullanarak şoförlerin gereksinimlerini öngörmek, şahsileştirilmiş hizmetler sunmak ve sürüş tecrübesini geliştirmek için öğrenir. Öğrendikçe şoförlerin sesli komutlarına gerek bırakmadan varsayım tekniğiyle asistanlık yapar.

Tüm bunları yaparken şoförlerin onayıyla, süreceklerden aldığı ve işlediği bilgileri ise hem Dtec ekosisteminin gelişip büyümesi , hem de dtec kullanıcıların yararına olacak halde kullanır. Dtec, blok zincir tabanlı bir bileşen içerir ve gerçek vakitli dataları kullanarak verimli ve şahsileştirilmiş sürüş tecrübeleri sağlar.

Dtec Token: Data madenciliğiyle seyahatin ödüllendirilmesi

Dtec Token (DTEC), Dtec ekosisteminin mahallî ödeme ve ödüllendirme token’idir. DTEC token, müsaade veren aygıtı satın alıp kullanan Dtec kullanıcılarının araç içindeki bilgi paylaşımı ve öbür katkılarını ödüllendirmek için kullanılır. Kullanıcılar, Dtec token ile teşvik edilerek, dtec yazılımını aracında kullanmaya ve ayrıyeten kullanım sırasında yapay zekanın öğrenmesine katkıda bulunmaya yönlendirilir.

Böylece Dtec ekosisteminin giderek gelişmesi ve pahalanması hedeflenir. Ayrıyeten Dtec Teknoloji şirketinin hali hazırda üretilmiş olan ve 2 ülkede pilot bölge olarak kullanıma sunulacak olan 400 elektrikli şarj istasyonunda ödeme yahut indirim sağlar. Ayrıyeten otomotiv kesiminde muahede sağlanmış olan şirketlerde öbür utility’ler sağlamaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap