Donald Trump’ın kripto cüzdanında yeni detay!

Donald Trump’ın kripto cüzdanında yeni detay!

Paylaş
BTC Piyasası: Donald Trump’ın kripto cüzdanında yeni detay!

Yeni yayımlanan bir mali rapor, Donald Trump’ın kripto cüzdanında daha fazla varlık olduğunu ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde eski ABD lideri Donald Trump’a ilişkin bir kripto cüzdan verisi yayımlanmıştı. Bu cüzdanda 250.000 – 500.000 dolar bedelinde kripto para yer alıyordu. Lakin son yayımlanan bir mali rapor, bu pahanın 2,8 milyon dolar olduğunu ortaya koydu. Kendisine ilişkin NFT koleksiyonlarından büyük bir kar sağlayan eski ABD lideri, yeni raporun paylaşılmasıyla birlikte dikkatleri çekti.

Bir vakitler kriptoya karşı çıkıyordu!

2019’da kripto sanayisine dair sık sık toplumsal medya paylaşımları yapan Donald Trump, Bitcoin’e (BTC) karşı çıkarak bunun bir dolandırıcılık niteliğinde olduğunu belirtti. Dolara karşı rekabet etmesinden ötürü BTC’den hoşlanmadığını lisana getiren Trump, kripto varlıkların geçersiz olabileceğini ve felaketleri getirebileceğini vurguluyordu.

NFT bölümünün giderek popülerleşmesi ve çıkarlar sağlamasıyla birlikte pek çok ünlü isim bu alana yöneldi. Bunlardan biri de vaktinde kripto paraları daima kötüleyen Donald Trump’tı. Kendi NFT’leri üzerinden büyük gelirler elde eden eski ABD liderinin şu an ki ETH cüzdanında 2,8 milyon dolar pahasında varlık görünüyor.

BTC Piyasası: Donald Trump’ın kripto cüzdanında yeni detay! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap