Donald Trump NFT’leri, röportaj sonrasında hareketlendi!

Donald Trump NFT’leri, röportaj sonrasında hareketlendi!

Paylaş
BTC Piyasası: Donald Trump NFT’leri, röportaj sonrasında hareketlendi!

Donald Trump, katılmış olduğu bir röportaj ile birlikte kendi NFT koleksiyonlarına ilgi topladı.

Tucker Carlson ile X üzerinden bir röportaj gerçekleştiren Donald Trump, NFT’lerindeki hareketlilikle ilgi topladı. Toplamda 110 milyon görüntülenme alan gönderi, Donald Trump’ın NFT’lerinde fiyat ve hacim artışını getirdi. Röportajdan evvel 0,10 – 0,13 ETH ortasında süreç gören NFT’ler, canlı yayınla birlikte ivme kazandı.

BTC Piyasası: Donald Trump NFT’leri, röportaj sonrasında hareketlendi! 1

Kısa müddette 17 ETH süreç hacmine ulaştı

Öğle saatlerinden sonra Polygon tabanlı Trump Dijital Ticaret Kartları, harekete geçti. Tanınan NFT platformu OpenSea’den alınan datalara nazaran, koleksiyonun süreç hacmi 17 Ethereum’ a dayandı. Geçmiş periyotlarda kripto sanayisine olan karşı gelen Trump, NFT atılımından sonra bu alana yakınlaşarak büyük oranda yararlar elde etti.

Geçtiğimiz haftalarda 500.000 dolarlık dijital varlığa sahip olduğu bildirilen Trump, birkaç gün evvel yayımlanan rapor ile herkesi şaşırttı. Rapor, Trump’ın şimdiki olarak 2,8 milyon dolarlık dijital varlığa sahip olduğunu gösteriyor. X üzerinden Tucker Carlson ile röportaj gerçekleştiren eski ABD Lideri, sırf kripto yatırımcıları tarafından değil, global çapta yakınen takip ediliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap