Dogecoin Mucidi Yeni Coinbase Reklamının Sırrını Çözdü!

Dogecoin Mucidi Yeni Coinbase Reklamının Sırrını Çözdü!

Paylaş
BTC Piyasası: Dogecoin Mucidi Yeni Coinbase Reklamının Sırrını Çözdü!

Popüler meme coin’i Dogecoin (DOGE)’un mucidi Billy Markus, kısa müddet evvel başlatılan Coinbase görüntü reklamı hakkında yorum yaptı. Markus, reklamın ardında farklı bir fikir olduğunu ileri sürüyor.

Dogecoin mucidi Coinbase reklamının art planına bakıyor!

Billy Markus, 2013’te Jackson Palmer ile birlikte tanınan meme coin’i Dogecoin (DOGE)’yi piyasaya sürdü. Markus, şu anda X toplumsal medya platformunun epey faal bir kullanıcısı. Markus’un 2,1 milyon takipçisi ile kıymetli bir influencer haline geldiğini belirtmek gerekiyor. Bu da onun yaptığı yorumları ve değerlendirmeleri değerli hale getiriyor. Markus, kriptodan siyasete kadar çeşitli hususlarda yorumlar yapıyor. Son paylaşımında, Coinbase’in YouTube’da yayınlanan yeni görüntü reklamı hakkındaki görüşlerini paylaştı. Ayrıyeten Dogecoin mucidi, birtakım kripto topluluğu üyeleri için tahminen de beklenmedik olan, kriptonun kendisi için belirlenen maksada ulaşamamasıyla ilgili bir görüş bildirdi.

Markus, yeni Coinbase reklamı “Break the Cycle”ı “ilginç” olarak nitelendirdi. Bu görüntünün birçok insanın bilhassa son vakitlerde neden kriptoyu seçtiğini açıkladığını belirtti. Markus’a nazaran, sistem onlar için başarısız oluyor ve alternatifler arıyorlar. Dogecoin mucidi, bu reklamın kripto aksisi senatör Elizabeth Warren’ı ve onun üzere kriptoyu ABD’yi ve global finans sistemini değiştirmekten alıkoymaya çalışan siyasetçileri “halkın düşmanları” olarak tasvir ettiğini de kelamlarına ekledi. BU bağlamda Markus, şu paylaşımı yaptı:

Bu Coinbase reklamı ilginç! Bu, birçok insanın neden kriptoya girdiğini gösteriyor. Bilhassa de nispeten yakın vakitte, sistem onlar için başarısız oluyor ve alternatifler arıyorlar. Bu halde çerçevelersek, Elizabeth Warren ve onun gibiler halkın düşmanlarıdır.

Markus’a nazaran kripto, kendisi için belirlenen gayeye ulaşamadı

Billy Markus ayrıyeten kriptonun birinci etapta neden yaratıldığı ve bu gayeye ulaşmada başarılı olup olmadığı konusundaki görüşlerini de paylaştı. Topluluğa, kriptonun birinci olarak (Bitcoin’i kastederek) “2007’deki mali krize bir cevap” olduğunu belirtti. Ayrıyeten, “buna yol açan tüm yolsuzluklara direkt bir yanıt” olarak ortaya çıktığını kaydetti. Bu doğrultuda Dogecoin mucidi, şu açıklamayı yaptı:

Aynı vakitte kriptonun birinci ortaya çıkış nedeni de budur: 2007’deki mali krize ve buna yol açan tüm yolsuzluklara direkt bir karşılık. Vaatlerini yerine getirip getirmediği tartışmaya açık (bence pek değil). Fakat sistemimiz vatandaşlarına yeterli hizmet ediyor üzere görünmüyor…

Ancak Markus, ne Bitcoin’in ne de genel olarak kriptonun “vaatlerini yerine getirmeyi” başaramadığını söylüyor. Bununla birlikte, bu görüşlerinin “tartışmaya açık” olduğunu da kabul ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap