Dogecoin giderek güçleniyor: Elon Musk ve X etkisi!

Dogecoin giderek güçleniyor: Elon Musk ve X etkisi!

Paylaş
BTC Piyasası: Dogecoin giderek güçleniyor: Elon Musk ve X etkisi!

Elon Musk ve X tesiriyle olumlu fiyatlamasını sürdüren Dogecoin (DOGE), boğa koşusuna başlıyor olabilir mi?

DOGE maksimalistliğiyle tanınan Elon Musk, Twitter’da yaptığı güncellemeler ile DOGE’ye göz kırpmaya devam ediyor. Musk’ın son atılımı olarak Twitter’daki pozisyon kısmına D harfini eklemesi, muhtemel bir DOGE boğa konusunu akıllara getirdi. Bu ortalar sık sık DOGE’ye gönderme yapan Musk, DOGE fiyatına kısa müddette yüzde 20 paha kazandırdı. Pekala ya DOGE’nin teknik kısmında hangi noktalar değerli?

Dogecoin (DOGE) grafik değerlendirmesi

0,0628 dolara iğne attıktan sonra yükselen trend yapısı oluşturan DOGE, haberin yazımı prestijiyle 0,0799 dolardan süreç görüyor. Elon Musk ve X’in yarattığı heyecan ile birlikte neredeyse 1 aydır artış trendinde olan DOGE, 0,776 doların üzerinde tutunabilirse 0,0816 doları yine test edip, 0,0846 ve 0,90 dolara yükselişler sergileyebilir. Lakin bu süreçte teknik kadar kıymetli bir öteki öge da temel tahlil olacaktır. DOGE yatırımcıları, Elon Musk ve X’in atılımlarını yakından takip edebilir.

Elon Musk ve X’in başlatmış olduğu DOGE çılgınlığının durulması yahut BTC’deki sert düşüşler üzere olaylar, DOGE fiyatını muhtemelen aşağıya çekecektir. Bu üslup bir senaryoda DOGE için takviye olarak izlenebilecek noktalar sırasıyla 0,0776 – 0,0732 – 0,0700 – 0,0667 ve 0,062 dolardır. Son olarak, yükselen trendin başlamış olduğu 0,060 dolar düzeyi büyük kıymete sahip. Bu düzeyin tutunamaması, DOGE’deki satış baskısını farklı bir boyuta taşıyabilir.

BTC Piyasası: Dogecoin giderek güçleniyor: Elon Musk ve X etkisi! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap