Dogecoin Balinası DOGE Topluyor

Dogecoin Balinası DOGE Topluyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Balinası DOGE Topluyor

Dogecoin (DOGE) fiyat hareketleri için takip ettiğimiz üçüncü en büyük DOGE balinasının cüzdanında yeni gelişmeler oldu.

18 Temmuz’dan bu yana hiç giriş olmayan bahsi geçen cüzdana son 24 saat içinde toplam 31.2M adet DOGE girişi oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Balinası DOGE Topluyor 1

Bu cüzdan hakkında farklı bir ipucu vermek gerekirse cüzdandan olan çıkışlarda düşüş görme mümkünlüğü cüzdana giriş olduğunda yükseliş görme olasılığından daha yüksek. Bahsi geçen cüzdandan yakın geçmişteki çıkış hareketini 1 günlük DOGE grafiği üzerinde görelim.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Balinası DOGE Topluyor 2

Görüldüğü üzere Scalp süreçler için hoş bir cüzdan. Bu cüzdana olan girişleri de önemsiyorum zira öncesinde önemli ölçülerde çıkışlar olmuştu. Doğal bu cüzdan hareketi kesin yada çabucak yükseliş olur diye bir kural yok.

Peki Ne Yapmak Lazım?

İşlemi bir ölçü daha garantiye almak için yalnızca cüzdan hareketine bağlı kalmıyoruz. Ayrıyeten bunu teknik tahlille de desteklememiz gerekiyor

Dogecoin (DOGE) Nokta Atışı Teknik Fiyat Analizi

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Balinası DOGE Topluyor 3

Dogecoin şuanda düşen trend içerisinde seyretmeye devam ediyor. Düşeni kırabilmesi için 0.07505$ direnç üzerinde 2 saatlik mum kapanışı gerekir. Gerçekleşirse Doge riskli bölgeden kurtulmuş olur.

Ara direnç 0.07573$
Önemli direnç 0.07679$ ve 0.07704$ Bu fiyatlar ağır satıcılı alandır. Yükselişlerin devamı için üzerinde 4 saatlik kapanış kafidir.Ara destek 0.07462$ STOP!
Önemli destek 0.07366$

Destek ve dirençleri göz önünde bulundurarak stopsuz süreç açmayalım. Her vakit mum kapanışlarına nazaran hareket edelim.

Destek üzeri devam
Destek kırılımı stop!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap