Digital Asset’in Blockchain Ağına Katılanların Sayısı Artıyor

Digital Asset’in Blockchain Ağına Katılanların Sayısı Artıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Digital Asset’in Blockchain Ağına Katılanların Sayısı Artıyor

Kurumsal eserler geliştiren bir Blockchain teknolojisi şirketi olan Digital Asset, global bir Blockchain ağı başlatıyor

Digital Asset‘in oluşturacağı Blockchain ağına katılanlar ortasında ise Goldman Sachs, Moody’s, Microsoft üzere kıymetli şirketler yer alıyor. Bu şirketlerin yanı sıra birçok büyük şirket Digital Asset‘in Blockchain ağında yer alıyor.

Digital Asset’in Blockchain Ağına Büyük Şirketler İlgi Duyuyor

Digital Asset’in geliştirmekte olduğu Blockchain ağına büyük şirketler ilgi gösteriyor. Goldman Sachs, Moody’s, DRW ve Microsoft, projeye katılan çok sayıda firma ortasında yer alıyor. Saklılığı aktifleştirecek olan ağın Temmuz ayında piyasaya sürülmesi hedefleniyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Digital Asset’in Blockchain Ağına Katılanların Sayısı Artıyor 1

DRW’den Don Wilson tarafından ortaklaşa kurulan finansal ve teknoloji şirketi Digital Asset, kapalılığın ana amaç olduğu bir Blockchain üzerinde çalışıyor. Bu geliştirilen projede finans ve teknoloji alanındaki en büyük isimlerden kimileri da dayanak veriyor.

Goldman Sachs, Moody’s, DRW ve Microsoft, Canton Network olarak isimlendirilen Blockchain’ine katılan firmalar ortasında yer alıyor. Açıklamaya nazaran, kurumsal varlıklar için özel olarak tasarlanmış, kapalılığın aktifleştirildiği, birlikte çalışabilir bir Blockchain yaratılacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap