Dev Takviye Geldi! Bu Şirket Kripto İhtilaline Katıldı

Dev Takviye Geldi! Bu Şirket Kripto İhtilaline Katıldı

Paylaş
BTC Piyasası: Dev Takviye Geldi! Bu Şirket Kripto İhtilaline Katıldı

Kripto para borsası Kraken’den bugün değerli bir atak geldi. Kraken PayPal entegrasyonu ile ödeme seçeneklerini genişletiyor. Ayrıntılara bakalım.

Kripto para ihtilaline katılım

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Kraken, değerli bir atak yapıyor. Buna nazaran PayPal’ı bir para yatırma prosedürü olarak tanıttı. Ayrıyeten kullanıcılara platformlarında kripto para satın almak için uygun bir yol sundu.

BTC Piyasası: Dev Takviye Geldi! Bu Şirket Kripto İhtilaline Katıldı 1

Kraken, “PayPal bakiyenizi, banka hesabınızı ya da PayPal hesabınıza bağlı ödeme kartlarını kullanabilirsiniz.” diyerek duyuruyu yaptı. Ödeme seçeneklerindeki bu genişleme, kullanıcı erişilebilirliğini ve kullanım kolaylığını artırmayı amaçlıyor.

Anında transferler ve günlük limit

Kullanıcılar yeni PayPal para yatırma tekniğinden yarar sağlıyor. Ayrıyeten PayPal bakiyelerini, banka hesaplarını yahut ilgili ödeme kartlarını kullanma esnekliğinin keyfini çıkarabilirler. Entegrasyon, günlük 1.000 £ depozito limiti sağlıyor. Böylelikle kullanıcıların tercih ettikleri süratte kriptolar ile etkileşime girmelerini sağlıyor. Bilhassa, kullanıcılar Kraken hesaplarını PayPal ile bağladıktan sonra fon transferleri anında süreçte oluyor.

BTC Piyasası: Dev Takviye Geldi! Bu Şirket Kripto İhtilaline Katıldı 2

PayPal’ın SMS yoluyla telefon doğrulaması gerektirebileceğini unutmamak değerli. Kullanıcılar, kripto süreçlerinde muhtemel kesintileri önlemek için telefon numaralarının aktüel olduğundan emin olmalı.

PayPal’ın kripto para kucaklaması

Kraken’in PayPal’ı entegre etme kararı, bir diğer önde gelen kripto para borsası olan Coinbase’den gelen misal bir duyuruyu takip ediyor. PayPal’ın kripto alanına artan iştiraki, toplumsal medya platformlarında Bitcoin üzere kripto para üniteleri hakkında şüpheciliğini lisana getiren kurucularından Elon Musk’ın duruşundan potansiyel olarak etkilenen stratejik bir atak üzere görünüyor.

BTC Piyasası: Dev Takviye Geldi! Bu Şirket Kripto İhtilaline Katıldı 3

Tarihsel olarak PayPal, yumuşak aykırı ibraz siyaseti nedeniyle kripto para alanında daha riskli bir ödeme seçeneği olarak ün yapmıştır. Lakin, bunu doğrulamak için resmi bir açıklama yapılmamış durumda. Öteki taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda bu tıp tasaları hafifletmek için mutabakatlara varıldığı düşünülebilir.

Önemli bir adım

PayPal, 35 milyon tüccar ve 400 milyondan fazla kullanıcıdan oluşan geniş bir ağa sahip. Şirketin kripto alanında devam eden genişlemesi dikkat çekiyor. Buna nazaran kısa mühlet evvel kripto ödemelerini kabul etmeye başlayan Colorado Motorlu Taşıtlar Departmanı (DMV) tarafından ima edildi. Bilhassa, bu kripto ödeme seçeneği sırf PayPal aracılığıyla kullanılabiliyor.

BTC Piyasası: Dev Takviye Geldi! Bu Şirket Kripto İhtilaline Katıldı 4

PayPal’ın kripto para ünitelerini hizmetlerine entegre etmek için ağır bir uğraş sarf ettiği bir gerçek. Bu adım süratle gelişen kripto dünyasında yeni altyapı ve fırsatların önünü açma potansiyeline sahip. Kripto sanayisi genel kabul görmeye devam ediyor. Bu üzere gelişmeler geleceğini şekillendirmede kıymetli bir rol oynamaya hazırlanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap