Deloitte, Blockchain’i Kullanacak

Deloitte, Blockchain’i Kullanacak

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Deloitte, Blockchain’i Kullanacak

Deloitte, Blockchain‘i dijital kimlik bilgilerini doğrulamak üzere birçok iş için kullanacak.

Deloitte danışmanlık Blockchain’i birçok işi için kullanmayı düşünüyor. Şirket mevzu hakkında yaptığı açıklamada Blockchain kullanımına dair açıklamalarda bulundu.

Deloitte, Blockchain’i Şirketiçi Uygulamalarında Kullanacak

Blockchain dalı gün geçtikçe gelişmeye devam ettikçe büyük şirketler de günlük işleri için teknolojiden yararlanmayı hedefliyor.

Deloitte Danışmanlık, bankacılık ve merkeziyetsiz finansta yasal uyumluluktan e-ticaret için yaş doğrulamaya kadar her şey için kullanılabilecek dijital kimlik bilgileri oluşturmak için blockchain teknolojisini kullanmayı düşünüyor.

Deloitte tarafından yapılan açıklamada, tekrar kullanılabilir kimlik bilgilerinin KILT Blockchain’ine bağlanacağını ve emelin hem işletmeler hem de müşteriler için kimlik doğrulamasını daha verimli hale getirmek olduğunu belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Deloitte, Blockchain’i Kullanacak 1

Deloitte Yönetilen Hizmetler lideri Micha Bitterli yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı:

“Kullanışlı, uygun maliyetli ve inançlı dijital kimlik bilgileri, e-ticaret ve DeFi’den oyun oynamaya kadar yeni dijital pazar yerleri açma potansiyeline sahip.”

BOTLabs CEO’su Ingo Rübe, yaptığı açıklamada, teknolojinin kullanıcıların “kişisel bilgilerini ne vakit ve nerede paylaşacakları konusunda denetim sahibi olmalarına” yardımcı olduğunu söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap