Delist furyası devam ediyor: OKX, sıradaki üç coin’i açıkladı!

Delist furyası devam ediyor: OKX, sıradaki üç coin’i açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Delist furyası devam ediyor: OKX, sıradaki üç coin’i açıkladı!

Binance tarafında başlayan delist trendi OKX‘te de sürüyor, tanınan üç coin’i 26 Ağustos’ta delist edeceğini açıklayan borsa, toplumsal medya hesabından ikaz yayımladı.

Binance’in geçtiğimiz günlerde Serum’u (SRM) delist etmesi, piyasada büyük bir yankı yaratmıştı. Bir devrin beğenilen coin’i SRM, delist haberiyle birlikte yüzde 25’ten fazla bedel kaybetti. Bugün prestijiyle da bir delist duyurusu yapan OKX, üç adet coin’i işaret etti. Bu coin’lerden ikisi, periyoda damga vuran ve üst taraflı sert fiyatlamalar yapan projelerdi.

https://twitter.com/okx/status/1692096797194285356

26 Haziran’da üç adet coin delist edilecek!

26 Haziran’da CVC/USDT, DASH/USDT ve ENJ/USDT paritelerini delist edeceğini açıklayan OKX, yatırımcılarda panik yarattı. Metaverse denilince akla gelen birinci coin’lerden olan ENJ’in delist edilecek olması, metaverse tutkunları ve kripto yatırımcısının tadını kaçırdı.

Yakın vakitte da başarılı bir biçimde halving sürecini tamamlayan DASH, OKX’i delist kısa müddette yüzde 10’dan fazla düştü. Piyasanın esaslı coin’lerinden biri olan DASH, 26 Haziran’dan itibaren OKX’te yer almayacak. Delist edilecek coin’lerde ortak bir kritik nokta ise, USDT paritelerinin olması. Alım-satım süreçlerinde en çok tercih edilen parite, artık CVC, DASH ve ENJ için OKX’te mümkün olmayacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap