Danışmanlık Devi: En Çok Bu 2 Kripto Para Boğa Eğilimli!

Danışmanlık Devi: En Çok Bu 2 Kripto Para Boğa Eğilimli!

Paylaş
BTC Piyasası: Danışmanlık Devi: En Çok Bu 2 Kripto Para Boğa Eğilimli!

ABD merkezli özel bir finans ve yatırım danışmanlığı şirketi Motley Fool, yakın vakitte yaptığı açıklamalarda bu 2 kripto para ünitesinin ‘boğa’ hareketi sergileyebileceğini aktardı! İşte detaylar…

Danışmanlık Devi şirket açıkladı: “Bu kripto para uzun vadeli en uygun yatırım!”

Danışmanlık devi şirket Motley Fool, listenin birinci sırasına önder kripto para ünitesi Bitcoin’i koyuyor. Bitcoin’in kabaca her dört yılda bir gerçekleşen halving aktifliği, kripto para bölümünde en çok beklenen dönüm noktaları ortasında yer alıyor. Arz ve talep etrafında dönen dinamikler nedeniyle, Bitcoin tarihî olarak bir sonraki yarılanma yaklaşık bir yıl uzaktayken etkileyici koşulara girmiş görünüyor. Danışmanlık devi şirket, 2024 Nisan ya da Mayıs ayında gerçekleşecek halving aktifliği nedeniyle BTC’nin harika bir yatırım olabileceğine işaret ediyor.

BTC Piyasası: Danışmanlık Devi: En Çok Bu 2 Kripto Para Boğa Eğilimli! 1

Danışmanlık devi şirkete nazaran geçmiş yarılanma döngülerine bakıldığında, yarılanmanın Bitcoin’in fiyatı etrafındaki dinamiklerde kıymetli bir rol oynadığı açıkça görülüyor. Bilgiler, Bitcoin halving sonrası en az bir yıl elde tutulduğunda azamî değerlenmeye ulaşıldığını gösteriyor. Sayılara bakıldığnıda başlangıç olarak, Bitcoin’in Kasım 2012’de madencilik ödülünün 50 BTC’den 25’e düştüğü birinci yarılanmasına geri dönersek bu yarılanmadan bir yıl evvel bir Bitcoin yaklaşık 2,50 dolar kıymetindeydi. Lakin iki yıl sonra (yarılanmadan bir yıl sonra), Bitcoin’in fiyatı yaklaşık yüzde 40.000’lik bir artışla 1.000 doların üzerine çıktı.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere birinci yarılanma fiyat artışı açısından en sert olanı olsa da, ikinci yarılanma yatırımcılar için hala yararlıydı. Temmuz 2016’daki yarılanmadan bir yıl evvel fiyatı 285 dolarken yatırım yapanlar ve bir yıl sonra 2.800 doların üzerinde bir konjonktürel tepeye ulaşana kadar yatırımlarını sürdürenler yüzde 600’ün üzerinde bir kâr elde etmiş olacaklardı. 2016’ya emsal formda, Mayıs 2020’deki en son yarılanmada da kabaca muadil bir getiri elde edilmiş olacaktı. Bitcoin’i yaklaşık 7.100 dolar değerindeyken satın alan yatırımcılar, Bitcoin’in fiyatının Mayıs 2021’de 60.000 doların üzerine çıktığını gördüklerinde bu, yüzde 600’den fazla bir getiriyi temsil edecekti.

BTC Piyasası: Danışmanlık Devi: En Çok Bu 2 Kripto Para Boğa Eğilimli! 2

Bununla birlikte Motley Fool’a nazaran son yarılanma döngülerinde görülen eğilimler ve en değerlisi taleple ilgili eğilimler tekrar ortaya çıkıyor üzere görünüyor. Blockchain data şirketi Glassnode’a nazaran, etkin Bitcoin adreslerinin sayısı istikrarlı bir oranda artıyor ve son yarılanma sırasındaki düzeyleri aştı. Dahası, olumlu bakiyeye sahip adreslerin sayısı şu anda 45,7 milyonu aşarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmış durumda. Faal ve müspet adreslerdeki bu büyüme çoklukla artan talebin göstergesi olarak kabul edilir ve bu da gelecekte Bitcoin’in fiyatı için olumlu bir işaret olabilir. Bu yüzden danışmanlık devi şirket, Bitcoin’i listenin birinci sırasına koyuyor.

Danışmanlık devi şirket tanınan kripto para Polygon (MATIC)’a yöneldi!

Danışmanlık devi şirket, 2.kripto para için Polygon (MATIC)’a işaret etti. Polygon’un son teşebbüsü, Box Office isimli bir NFT biletleme platformunun lansmanında Sports Illustrated ile yaptığı işbirliği birçok yatırımcının dikkatini çekti. Başarılı olması halinde bu proje, Polygon’un gelecekteki büyüme beklentileri hakkında birçok yatırımcının fikrini değiştirebilir. Danışmanlık devi şirkete nazaran biletleme platformunun blockchain’e taşınması, Polygon’un olağan bir bileti “süper bilete” dönüştürme fırsatına sahip olduğu manasına geliyor. Bu üstün bilet, özel görüntü özetleri, çeşidinin tek örneği manzaralar yahut onu anında bir koleksiyon haline getirecek öbür premium içerik biçimleri üzere ekstralar içeriyor. Bununla birlikte teorik olarak, NFT’yi tekrar satabilirsiniz.

BTC Piyasası: Danışmanlık Devi: En Çok Bu 2 Kripto Para Boğa Eğilimli! 3

Danışmanlık devi şirket Polygon (MATIC)’a işaret ederken, yatırımcıların NFT projelerine ilgili olup olmamasına da dikkat çekiyor. Uzmanlara nazaran Bored Apes seven bir yatırımcı iseniz, Polygon, portföyleriniz için epey uyumlu olabilir. Bununla bir arada uzmanlara nazaran Polygon’da uzun periyodik bir yatırım, yatırımcılara büyük karlar sağlayabilir. Bunun nedenlerinden biri de geçtiğimiz aylarda Disney ile kurulan paydaşlık olarak açıklanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap