CZ, Elon Musk’ı Twitter’da Takipten Çıktı

CZ, Elon Musk’ı Twitter’da Takipten Çıktı

Paylaş
BTC Piyasası: CZ, Elon Musk’ı Twitter’da Takipten Çıktı

Binance CEO’su CZ, Elon Musk‘ı Twitter’da takipten çıktı.

CZ’nin Elon Musk‘ı Twitter’da takipten çıkmasının fark edilmesinin akabinde yatırımın ne olacağı merak konusu oldu. Binance’in Twitter’daki yatırımlarına dokunmadığı belirlendi.

Binance, Twitter’daki Yatırımlarına Dokunmadı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Pazar günü Twitter’da Elon Musk’ı takip etmeyi bıraktı. Lakin bir Binance sözcüsü verdiği bir demeçte, Binance’in geçen yıl Twitter’a yaptığı 500 milyon dolarlık yatırımın bozulmadan kaldığını söyledi.

Big Crypto Alert’ten yapılan bir bildirime nazaran Binance CEO’su Changpeng Zhao, Tesla ve SpaceX işvereni Elon Musk’ı Twitter’da takip etmeyi bıraktı.

Bir Binance sözcüsü bu durum hakkında yorum yapmayı reddetti, lakin Binance’in geçen yıl Twitter’a yaptığı 500 milyon dolarlık yatırımına ellenmediği söyledi.

BTC Piyasası: CZ, Elon Musk’ı Twitter’da Takipten Çıktı 1

Zhao’nun Twitter’da Musk’ı takip etmeyi bırakması, kripto meraklılarının dikkatini çekerek soruları gündeme getirdi. Bununla birlikte olayın fark edilmesi spekülasyonlara yol açtı. Lucra isimli bir Twitter kullanıcısı, Twitter’ın yakın vakitte Binance yerine eToro ile iştirak kurması nedeniyle Zhao’nun Musk’ı takip etmeyi bıraktığını argüman etti.

Geçen ay eToro, Twitter ile toplumsal medya devi kullanıcılarının çok çeşitli pay senetleri, kripto ve öteki varlıklar için gerçek vakitli fiyatları görmelerini sağlayan ve ayrıyeten eToro aracılığıyla yatırım yapma seçeneği sunan bir muahede yaptığını duyurdu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap