Cumberland, CME Group’ta ETH/BTC vadeli mukavelesinde süreç yaptı

Cumberland, CME Group’ta ETH/BTC vadeli mukavelesinde süreç yaptı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Cumberland, CME Group’ta ETH/BTC vadeli mukavelesinde süreç yaptı

Ticaret şirketi Cumberland, CME Group’ta bir ETH/BTC vadeli süreç mukavelesinin birinci blok alım satımını gerçekleştirdi.

Bu yeni mukavele, tacirlere, Bitcoin’in kıymetinin Ethereum ekosisteminin kıymeti ile nasıl bağlantılandığı konusunda bir görüş söz etme imkanı sağlayacağı belirtildi.

Cumberland, CME Group’un vadeli mukavelesinde birinci blok alım satımını yaptı

Kripto piyasasında spot alım satım faaliyetlerinin yavaşlamasına karşın, vadeli süreç ve opsiyon piyasalarında likidite istikrar kazanıyor. CME Group, zati amiral gemisi Bitcoin vadeli süreçleri ve opsiyon eserlerine konut sahipliği yapmaktadır ve artık ETH/BTC kontratı ile çeşitli kripto türevlerini de sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Cumberland, CME Group’ta ETH/BTC vadeli mukavelesinde süreç yaptı 1

Cumberland, yeni ETH/BTC kontratının, Bitcoin’in bir kıymet deposu olarak nasıl hareket ettiği ve Ethereum ekosisteminin pahası ile nasıl bağlantılandığı konusunda tacirlere bir yol sağlayacağını söz etti. Bu yeni kontratta, kripto şirketi XBTO Group, blok ticaretinde karşı taraf olarak yer aldı.

Bu cins kripto vadeli süreç kontratları ve başka türev eserleri, kripto piyasasının daha fazla kurumsal iştirakçi çekmesine ve likiditeyi artırmasına yardımcı olabilir. Ayrıyeten, yatırımcılara riskten korunma ve farklı kripto varlıkları ortasında konum alma imkanı sunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap