Crypto Kemal’den piyasa hakkında çarpıcı yorumlar geldi!

Crypto Kemal’den piyasa hakkında çarpıcı yorumlar geldi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Crypto Kemal’den piyasa hakkında çarpıcı yorumlar geldi!

Istanbul Blockchain Week 2023’te Btc Piyasası’in sorularını yanıtlayan ünlü kripto fenomeni Crypto Kemal, kripto piyasasındaki son gelişmeleri kıymetlendirdi.

Dünya genelinde sıkı para siyasetinin devam ettiğini belirten fenomen, kripto paralardaki zayıflığın sebeplerine değindi. Ayrıyeten, piyasanın ne vakit ve hangi şartlarda üst taraflı fiyatlayabileceğini belirten Crypto Kemal, olaylara dair çarpıcı telaffuzlarda bulundu.

“2024’ün birinci çeyreği kripto için olumlu görünüyor!”

Dünya genelinde sıkı para siyasetinin devam ettiğini söz eden Crypto Kemal, likidite sorunlarının sürat kesmeden devam ettiğini belirtti. Bahisle ilgili görüşlerini açıklayan fenomen, şu yorumlarda bulundu:

“Küresel manada bir paraya erişim sorunu var. Amerika şu anda en büyük kredi kartı borcuna eriştiği periyotta. Sıkı para siyaseti ekomonideki hareketliliği yavaşlatıyor. Yatırımcıların yatırım yapma güçleri güzelce zayıflamış durumda. Hasebiyle dünyada bu kadar büyük sorunlar yer alıyorken kripto tarafına şimdi para geçmiyor. Ancak bu süreçlerin sonuna yaklaştığımızı düşünüyorum. Ayrıyeten, Bitcoin halvingine de yaklaşıyoruz. 2024’ün birinci çeyreği bizler için parlak geçebilir.

“Trendleri erken yakalayan kazanır”

Kripto endüstrsinini en temel dinamiklerinden birine değinen Crypto Kemal trend takibinin her devirde kritik olduğunu lisana getirdi. Trendleri erken yakalayan yatırımcıların daha rahat kar sağladını, geç katılan yatırımcıların ise büyük bir kısmının ziyan ettiğini vurgulayan fenomen, husus hakkında şöyle konuştu:

“Her periyot trendler değişiyor. Dalın her alanında bu trendleri baştan yakalamak çok kıymetli. Birçok furya, insanların hayatında bir değişikliğe sebep olmadı. Lakin Yapay Zeka (AI), insanlık ismine çok başarılı ögeler vaat ediyor. Önümüzdeki periyotlarda AI teknolojisinin en sağlam ve sürdürelebilir olacağını düşünüyorum. GRT, FET ve AGIX, bu mevzuda öne çıkan kripto paralar olabilir.”

“Friend.tech’e dikkat!”

Son vakitleri kasıp kavuran Friendtech hakkında yorumlarda bulunan tanınan isim, yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran bir proje olduğunu belirtti. Friendtech’in toplumsal etkileşim furyasını tetikleyebileceğini lisana getiren Crypto Kemal, şunları söyledi:

“Friendtech, airdrop yapma ihtimaliyle kripto yatırımcısının ilgisini çekti. Proje, fikir bakımından tesirli görünüyor. Takım de “fee” fiyatlarından düzgün bir gelir elde etti. Konseptin tutup tutmayacağından emin değilim. Ama, kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran bir proje oldu. Kesimin her ne kadar ilgisini çekse de, bu stil bir oluşumlara çok sonradan iştirak sağlamak riskleri artırıyor.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap