Cronos Labs, 100 milyon dolarlık programına iştirakçi arıyor

Cronos Labs, 100 milyon dolarlık programına iştirakçi arıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Cronos Labs, 100 milyon dolarlık programına iştirakçi arıyor

Blokzincir ağ geliştiricisi Cronos Labs, erken etaptaki kripto projelerini desteklemeyi amaçlayan 100 milyon dolarlık hızlandırıcı programının üçüncü kohortunda yer alacak sekiz start-up aramaya başladı.

12 haftalık program, 4 Eylül’de başlayıp 10 Eylül’e kadar süren Kore Blockchain Week’le tıpkı anda başlatıldı. Blockchain Week etkinliğinde bilhassa yapay zekaya odaklanılıyor.

Yapay Zeka ve KriptoCronos Labs, yaptığı açıklamada “Hızlandırıcı programımız, yapay zeka (AI) ve kriptonun kesiştiği grupları amaç alıyor. Bilhassa de eserlerini piyasaya sürmek isteyen AI tabanlı projeler dikkatimizi çekiyor.” sözlerini kullandı.

Blokzincir geliştiricileri, ChatGPT üzere araçların muvaffakiyetinin akabinde AI etrafındaki ilgiden para kazanmaya çalışıyor. Risk sermayedarları da (VC’ler) son vakitlerde AI ile kripto ortasındaki entegrasyonu yatırım bedel olarak görmeye başladı.

Cronos Labs’in proje danışmanları ortasında Google (GOOGL) Cloud, Amazon (AMZN), blokzincir güvenlik uzmanları PeckShield ve Certik yer alıyor.

Bu makale birinci olarak CoinDesk Türkiye üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap