Core Scientific, Adam Sullivan’ı CEO olarak atadı

Core Scientific, Adam Sullivan’ı CEO olarak atadı

Paylaş
BTC Piyasası: Core Scientific, Adam Sullivan’ı CEO olarak atadı

Bitcoin madencisi Core Scientific, Adam Sullivan’ı CEO olarak atadığını duyurdu.

Yeniden yapılanma sürecine giren Bitcoin madencililk firması Core Scientific CEO atadı. Şirket, yapılanma sürecini de yönetmek üzere Adam Sullivan’ı CEO koltuğuna getirdi.

Core Scientific tekrar yapılanma sürecinde Adam Sullivan’ı CEO misyonuna getirdi

Ekonomik sıkıntılarla gayret eden Bitcoin madencilik firması Core Scientific CEO değişikliğine gitti. Şirket yine yapılanma sürecine girmiş ve Adam Sullivan’ı CEO olarak atadı. Adam Sullivan, strateji, kurumsal finans ve birleşme ve satın almaları içeren bir geçmişe sahiptir ve dijital varlıklar ve finansal hizmetler alanında uzun yılların tecrübesine sahiptir.

BTC Piyasası: Core Scientific, Adam Sullivan’ı CEO olarak atadı 1

Şirket, düşük Bitcoin fiyatları, artan elektrik maliyetleri ve öteki faktörler nedeniyle Aralık 2022’de Kısım 11 iflas müdafaası müracaatında bulunmuştur. Lakin, artık sunulan iflas planında, daha yüksek Bitcoin fiyatları, artan ağ hash oranı ve azalan güç maliyetleriyle likiditede bir artış olduğunu sav etmektedir.

Core Scientific’in ABD’deki data merkezlerinde 211.000 Bitcoin madencisini çalıştırdığı ve bu madencilik operasyonunun Bitcoin kazımına kıymetli katkıda bulunduğu belirtilmiştir.

Şirketin Eylül ayına kadar süreçlerden çıkması bekleniyor ve pay senetlerindeki artış olumlu yatırımcı ilgisine işaret ediyor. Fakat, Core Scientific’in hala volatilitenin olduğu bir kuruşluk pay senedine sahip olduğu belirtilmiştir. Bu nedenle, şirketin finansal durumu dikkatli bir halde izlenmeye devam edilmelidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap