Çöküşleri Bilen Analist 2 Altcoin İçin Konuştu: Düşüş Bekliyor!

Çöküşleri Bilen Analist 2 Altcoin İçin Konuştu: Düşüş Bekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Çöküşleri Bilen Analist 2 Altcoin İçin Konuştu: Düşüş Bekliyor!

Piyasa çöküşlerine ait isabetli varsayımlarıyla tanınan Crypto Capo, 2023 yılında kripto para dalındaki yükseliş eğilimine karşın düşüş görünümünü sürdürmeye devam ettiği için kendisini mercek altında buluyor. Bu beklenmedik durum, dalın yükseliş trendlerine aykırı giden altcoin analisti Capo için olağan sayılır. İşte detaylar…

Analist, altcoin projelerinde düşüş bekliyor

Crypto Capo, şaşırtan bir biçimde kısa müddet evvel bilhassa Binance Coin’i (BNB) gaye alan düşüş iddiaları yayınladı. Capo, yüksek vakit diliminde düşüş teyidinin yokluğunda bile, genel yapının hala bir dağılım benzerliği taşıdığını ve yatırımcılara dikkatli olunması gerektiğini belirtiyor. Düşük vakit diliminde BNB, daha evvel kırılan bir dayanağı test ederek kendini kritik bir noktada bulur. İhtiyatlı bir yaklaşım sergileyen Crypto Capo, net bir düşüş teyidi gerçekleşene kadar kârları muhafaza stratejisini söz ediyor. Yalnızca bu türlü bir teyit üzerine daha fazla kısa durum açmayı düşüneceğini vurguluyor ve yakın bir düşüşe olan sarsılmaz inancının altını çiziyor.

BTC Piyasası: Çöküşleri Bilen Analist 2 Altcoin İçin Konuştu: Düşüş Bekliyor! 1

Crypto Capo’nun düşüş eğilimi BNB’nin ötesine geçerek Polygon’u (MATIC) da kapsıyor ve MATIC’in BTC süreç çiftinde yeni bir düşük zirve oluşumu gözlemliyor. Orta düzeyin ikinci testi şu anda devam ediyor ve bu düzeydeki direnç, Capo’nun MATIC’in aşağı istikametli yörüngesine olan inancını sağlamlaştırarak reddedilmeyle sonuçlandı.

MATIC durumu ne durumda?

Duruşunda kararlı kalan Crypto Capo, MATIC’te 0,90 dolarlık short durumunu koruyor. Durumu maliyetine tuttuğunu vurguluyor. MATIC için hedeflenen fiyat 0,20 dolar ve ana grafikte BNB için öngörülen 40 dolar düşüş ile Capo, bu düşüş varsayımlarına olan bağlılığını yineliyor. Bu kesin inanç, bu iki kayda bedel altcoin’deki short durumlarını müdafaa kararına da yansıyor. Capo’nun öngörüleri kripto topluluğunda gözden kaçmadı ve canlı tartışmalara yol açtı. Piyasadaki hakim görüş yükseliş tarafında olsa da Crypto Capo’nun sunduğu zıt bakış açısı, kripto para dünyasının tabiatında var olan öngörülemezliği hatırlatıyor.

BTC Piyasası: Çöküşleri Bilen Analist 2 Altcoin İçin Konuştu: Düşüş Bekliyor! 2

Kripto kesimi bir dalgalanma yaşarken, topluluk içindeki bakış açılarındaki farklılık, zati dinamik olan bir pazara ekstra bir karmaşıklık katmanı ekliyor. Crypto Capo’nun iddialarının doğruluğunu sadece vakit gösterecek ve daima gelişen kripto para dünyasında her köşede sürprizler bekliyor olabilir. Yatırımcılar ve meraklılar, bu heyecan verici ve değişken alandaki gelişmeleri yakından takip ederek belirsizlik içinde yollarını bulmaya çalışacaklardır.

Capo’nun evvelki tahminleri

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere 2020’nin birinci aylarında, kripto dünyasının önde gelen isimlerinden CryptoCapo, Bitcoin’in 3.500 dolara gerileyeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını gerçek bir formda öngörmüştü. Dikkat alımlı bir biçimde, bu tecrübeli analist tıpkı vakitte XRP için 0,13 dolar işaretini de tam olarak kestirim etti. CryptoCapo, öteki altcoin projelerindeki değerli düşüşleri de hakikat bir formda kestirim etme maharetini gösterdi. Sonuç olarak, yatırımcılar analistin varsayımlarını yakından takip ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap