‘Çöküş Geliyor’ Diyen Finans Uzmanı: Bunlara Bakın!

‘Çöküş Geliyor’ Diyen Finans Uzmanı: Bunlara Bakın!

Paylaş
BTC Piyasası: ‘Çöküş Geliyor’ Diyen Finans Uzmanı: Bunlara Bakın!

Günümüzün önde gelen finans uzmanlarından Todd Horowitz’in ağzından ilgi alımlı bir finansal iddia ortaya çıkıyor. Piyasa uzmanı, global iktisadın geleceği üzerine uğursuz bir gölge düşürüyor. Horowitz, piyasalarda önemli bir gerileme yaşanacağını öngörüyor. Fakat bunun bir de umut ışığı var.

Finans uzmanı uyarıyor, lakin fırsatlardan bahsediyor!

Önde gelen finans uzmanı Todd Horowitz’in öngörüsü herkes için bir kıyamet kıssası değil. Piyasanın çoğunluğu fırtınalı bir düşüşe hazırlanıyor olsa da, Horowitz’in uzman tahlili, yaklaşan fırtınada fırsatlar olduğunu gösteriyor. Bu saygın finans uzmanı, birçok yatırımı temelinden sarsabilecek bir ekonomik sarsıntı bekliyor.

Öngörülen ekonomik türbülansa karşın Horowitz ümitsizliğe kapılmaktan uzak. Fırtınada potansiyel sığınaklar olarak belli kesimlere işaret ediyor. Ustalıkla bir hassasiyetle, bedelinde artış yaşanması mümkün alanları belirliyor. Piyasanın geneli ziyan görse de, bu vurgulanan varlıklar trendin aksine hareket edecek ve dirençli duracak.

Horowitz’e nazaran, önümüzdeki piyasa senaryosunda emtialar ön plana çıkacak. Metalleri, muhakkak güç kaynaklarını ve bir dizi tarım eserini ekonomik girdapta muhtemel muvaffakiyet hikayeleri olarak öne çıkarıyor. Farklı bir formda Horowitz, tipik olarak inançlı liman olarak görülen bu varlıkların yalnızca fırtınayı atlatmakla kalmayıp göklere yükseleceğini ileri sürüyor.

BTC Piyasası: ‘Çöküş Geliyor’ Diyen Finans Uzmanı: Bunlara Bakın! 1

Peki ya kripto dünyasından ne olacak?

Finans uzmanı Todd Horowitz’in ısrarla takip ettiği çağdaş varlık sınıflarından biri de kripto para üniteleri. Bitcoin için bilhassa olumlu bir bakış açısına sahip ve onu ‘Dijital Altın’ olarak isimlendiriyor. Merkezi olmayan yapısı ve kıtlığı nedeniyle genel piyasa düşüşünün ortasında üst taraflı yörüngesini koruyabileceğini düşünüyor.

Bu makalenin yazıldığı sırada, kripto piyasasında biraz kasvetli bir görünüm var. Önde gelen kripto para üniteleri haftalık grafiklerinde kırmızı renkte. Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Solana geçtiğimiz hafta %3’ten fazla bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, günlük bazda hafif de olsa yeşil bölgeye geçmeyi başardılar. Bu ortada, Ripple’ın SEC’e karşı zaferi XRP için bir dönüm noktası oldu. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu zafer piyasa için için de bir umut ışığı oldu. Bu bağlamda, XRP, piyasadan bariz ir halde ayrıştı. Mevcut durumda, haftalık bazda da %7’nin üzerinde artış kaydetti.

Todd Horowitz, yaklaşan ekonomik fırtınada yol almak için yatırım kararları verirken dikkatli olunmasını öneriyor. Onun kelamlarıyla söz edecek olursak, “Her fırtınanın bir umut ışığı vardı.” Bütün sorun bunu tespit etmek ve ihtiyatlı davranmak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap